Bugun...
Bizi izleyin:
  • BIST
   0
   BIST
  • DOLAR
   0
   Dolar
  • EURO
   0
   Euro
  • ALTIN
   0
   Altın2017 İNSTAGRAM TAKİPÇİ HİLESİ NASIL YAPILIR? - 10 Nisan 2017 Pazartesi

Tarih: 10-04-2017 16:19:55 + -


Instagram takipçi hilesi sonrasında takipçilerinizin sayısı bir anda artacaktır. Bu artıştan sonra fenomen olabilmek için bir tek takipçi sayınızı arttırmış olmanız yetmez. Fotoğraf ve videolarınızın beğeni sayısını da arttırmanız gerekmektedir. Ancak bu sayede bir fenomen olarak Instagram'da bulunabilir ve fenomen sayılabilirsiniz.


2017 İNSTAGRAM TAKİPÇİ HİLESİ NASIL YAPILIR? - 10 Nisan 2017 Pazartesi

Instagram takipçi hilesi sonrasında takipçilerinizin sayısı bir anda artacaktır. Bu artıştan sonra fenomen olabilmek için bir tek takipçi sayınızı arttırmış olmanız yetmez. Fotoğraf ve videolarınızın beğeni sayısını da arttırmanız gerekmektedir. Ancak bu sayede bir fenomen olarak Instagram'da bulunabilir ve fenomen sayılabilirsiniz.

 

Sosyal medya kullanıcıların takipçi ve beğeni sayılarını arttırmak için kullandığı hilelerin nasıl yapıldığını öğrenmek ister misiniz? Özellikle Instagram ve Twitter uygulamaları için kullanılan bu hileler birçok fenomenin, fenomen olma yolunda kullandığı hilelerden bazılarını sitemizde paylaşmaktayız. Instagram takipçi sayısını arttırmak için Instagram takipçi hilelerinden birine tıklayarak, kullanıcı isminiz ve şifreniz ile giriş yapmaktır. Bundan sonrasını sistem sizin için halletmektedir. Eğer tek seferlik bir takipçi arttırma istiyorsanız uygulamayı bir kez kullandıktan sonra çıkış yapmanız gerekmektedir. Devamlı olarak kazanmak istiyorsanız çıkış yapmadan her gün takipçi kazanabilirsiniz. Çoğu hile, günlük 50 takipçi vermektedir. Geliştirilen sistemler sayesinde Türk takipçilerin sadece takip etmeleri sağlanmakta ve hesabınız sahte bir hesap ya da bu hileden yararlanmış bir hesap gibi görünmemektedir. Hileleri kullanırken giriş yapmanız sonucunda kişisel bilgilerinizin ele geçirebileceğini düşünebilirsiniz. Fakat sitemizde paylaşmış olduğumuz tüm hile siteleri güvenlidir. Hiçbir şekilde uygulamaya giriş yaptıktan sonra, başka kullanıcılara hesap bilgileriniz aktarılmaz. Uygulamanızın hesap içerisindeki fotoğraflarınıza erişme yetkisi yoktur. Sizin adınıza başkalarına "direkt mesaj" olarak mesaj göndermez. Çoğu hileler, sizin adınıza başka kişilere mesaj yollar. Bunları lütfen kullanmayınız. Bazılarında virüs olabilmekte ve telefonunuz ya da bilgisayarınız virüs kapabilmektedir.

                                                                               

Beğeni Hilesi Yaparak Beğenilerinizi Arttırın

Instagram takipçi hilesi sonrasında takipçilerinizin sayısı bir anda artacaktır. Bu artıştan sonra fenomen olabilmek için bir tek takipçi sayınızı arttırmış olmanız yetmez. Fotoğraf ve videolarınızın beğeni sayısını da arttırmanız gerekmektedir. Ancak bu sayede bir fenomen olarak Instagram'da bulunabilir ve fenomen sayılabilirsiniz.

Instagram beğeni hilesi uygulamalarını da sitemizde paylaşıyoruz ve sizleri fenomen yapmak adına her yolunuzda beraber oluyoruz. Beğeni hilesini kullanırken istediğiniz fotoğraf veya video paylaşımınızı seçme özgürlüğünüz vardır. Paylaşım yapmış olduğunuz herhangi bir anınızı seçerek, size verilen günlük beğeni limiti kadar, paylaşımınıza beğeni sağlayabilirsiniz. 2010 yılından bu yana oldukça efektlerini ve uygulamasını geliştiren Instagram hesabınızın "gizli hesap" olmamasına dikkat etmeniz gerekiyor. Beğeni ve takipçi arttırmak isteyen kullanıcıların, gizli hesap kullanması takdirinde uygulama herhangi bir işlem yapamamaktadır. 

INSTAGRAM TAKİPÇİ HİLESİ NASIL YAPILIR?

Instagram kullanıcıların kısa yoldan fenomen olmak amacıyla kullandıkları hileler, hem kullanımı hem de güvenilirlikleri sayesinde kullanıcıların en çok kullandıkları uygulamalar arasına girdi. Instagram takipçi hilesi kullanarak, takipçilerini kısa sürede arttıranlar, fenomen olma yolunda bir adım daha ilerliyor. Yapmanız gereken tek şey, kullanıcı adınız ve şifreniz ile giriş yapmak üstelik. Giriş yaptıktan sonra, uygulamada açıklamalı olarak göreceğiniz adımları takip ederek, takipçilerinizi kolayca arttırabilirsiniz. Kolay kullanımı sayesinde ücretsiz olarak arttırabileceğiniz uygulamalar dışında ödeme karşılığı kullanabileceğiniz uygulamalarda mevcuttur. Ücretsiz olarak verilen takipçi hilelerinde belirli bir limit vardır. En fazla günde 100 takipçi kazanırsınız. Ödeme karşılığı alınan takipçiler ise tek seferlik olarak 1000 takipçi kazandırmaktadır. Ne kadar çok takipçi hilesi kullanırsanız o kadar çok takipçi sayınız artar ve fenomen olursunuz.

Hızlı ve Güvenilir Sistem

Bu sistemleri kullanırken hesabım çalınır mı acaba korkusu yaşamanıza gerek yoktur. Sitemizde bulunan tüm Instagram takipçi hileleri güvenlik açısından kullanışlıdır. Sizin adınıza asla paylaşım yapamaz veya birilerine mesaj gönderemezler. Kullanıcı adınızı veya şifrenizi başka bir yerde paylaşamazlar. Sistemde güvenli bir şekilde giriş ile çıkış yapmanızı sağlayarak, takipçi kazanmanıza yardımcı olurlar. Sitemiz dışında bulunan takipçi sitelerine hemen güvenmemeniz gerekir. Çünkü çoğu takipçi hilesi olarak görünen siteler, kötü kullanım amacıyla açılmıştır. Giriş yaptığınız andan sonra, karşı taraftaki bireyler tarafından hesabınız veya hesaplarınız ele geçirilebilmektedir. Böyle bir durumla karşılaşmamak için sitemizde yapmanız gerekenleri adım adım takip edip, uygulamanız yeterli olacaktır.

Anında Beğeni Kazanmak

Instagram beğeni hilesi adlı hileyi de kullanarak bir tek takipçilerinizi değil, beğenilerinizi de arttırabilirsiniz. Çünkü fenomen olabilmek için bir tek takipçi sayınızın artmış olması yeterli değildir. Diğer kullanıcılar tarafından daha çok gönderilerinizin görülebilmesi için aslında takipçiden çok beğeniye ihtiyacınız vardır. Takipçi sayınız ile beğeni sayınızın orantılı ilerlemesi gerekir. Hatta beğeni sayınızın, takipçi sayınızdan fazla olması gerekir. Eğlenceli platformu sayesinde Instagram'da beğenilerinizi arttırmak yine hem ücretsiz hem de ödeme karşılığı yapılacak şekilde karşımıza çıkabiliyor. Sitemiz üzerinden dilediğiniz hile programını kullanın ve fenomen olun! Fenomenli günler dileriz...

INSTAGRAM TAKİPÇİ HİLESİ 

Milyonlarca insanın kullandığı Instagram, bir fotoğraf ve video paylaşım uygulamasıdır. Dilediğiniz şekilde paylaşımlarınızı yapabilir, Instagram’ın düzenleme ve efekt ayarları ile paylaşımlarınızı istediğiniz görünüme kavuşturabilirsiniz. Fotoğraflarınızı daha çok insanın beğenmesini istiyorsanız yapmanız gereken tek şey Instagram takipçi hilesi uygulamamızı kullanmaktır. Öncelikle belirtelim ki, uygulamamız çok uzun süredir aktiftir ve hesabınızın çalınması gibi bir durum söz konusu olmayacaktır. Sitemiz sizi kötü amaçlı yazılımlardan uzak tutacaktır, gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz.

Instagram Beğeni Hilesini Nasıl Kullanırım?

Instagramda üyeliği bulunan herkes kullanılabilir. Üyelik bilgileriniz ile giriş yapmanız yeterli olacaktır. Uygulamamızın kullanımı oldukça basittir. Uygulamamız herhangi bir paket almadığınızda ücretsizdir, yani sisteme girişte herhangi bir ödeme yapmanız talep edilmez. Dilerseniz mobil uygulamamızı indirebilir ya da bununla vakit harcamak istemiyorsanız sisteme giriş yapabilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey Instagram kullanıcı adınız ve şifreniz ile giriş yapmaktır. Instagram beğeni hilesi ile istediğiniz paylaşımınıza beğeni gönderebilir ya da hesabınıza dilediğiniz kadar takipçi kazandırabilirsiniz. Ayrıca şunu da belirtelim, Instagram hesabınız “gizli hesap” ayarındayken bu uygulamayı kullanamazsınız. Instagram takipçi hilesi uygulamamızı dilediğiniz kadar kullanabilirsiniz bu konuda hiçbir sınırlama yoktur. Herhangi bir paket aldığınızda kimseyi takip etmezsiniz ve beğeni yapmazsınız bu konuda endişeleriniz olmasın. Ne kadar çok takipçi ve beğeni kazanmak istiyorsanız uygulamamızı o kadar çok kullanmalısınız.

Instagram Takipçi Hilesini Nasıl Kullanırım?

Günümüzün en çok kullanılan sosyal medya uygulamalarından biri olan Instagram’da popüler bir hesap yaratmanız artık çok kolay. Hiç zaman harcamadan Instagram takipçi sayım artsın istiyorsanız yapmanız gereken tek şey mobil uygulamamız ya da sitemiz üzerinden sisteme giriş yapmak ve Instagram hesap bilgilerinizi girerek uygulamamızı aktif bir şekilde kullanmaya devam etmek. Uygulamamızı kullandığınız takdirde sizi takipten çıkaranları da kolaylıkla tespit edebileceksiniz. Mevcut krediniz ile dilediğiniz hesaba beğeni ve takipçi yollayabilirsiniz. Kişisel bilgileriniz herhangi bir kötü amaçlı yazılım tarafından kullanılmayacaktır. Sitemiz oldukça güvenlidir. Sistemimiz her gün kullanıcısına otomatik olarak ücretsiz takipçi ve beğeniler gönderecektir. Popüler bir hesaba sahip olmak için bu fırsatı kaçırmayın.

INSTAGRAM TAKİPÇİ KASMA

Instagramın oldukça fazla kişi tarafından kullanılması ve her geçen gün kullanıcı sayısının artması sebebi ile Instagram’ın önemi sürekli olarak artmaktadır. Kullanıcı sayısının her gün artması ile birlikte bu sosyal medya platformu birçok firma tarafından da zamanla dikkat çekmiştir ve çekmeye de devam etmektedir. Aynı anda milyonlarca kişiye ulaşma imkanı sayesinde Instagram’da reklam veren firma sayısı da her geçen gün artmaktadır. Bu aynı zamanda Instagram’da birçok popüler hesaba da gelir elde etme imkanı oluşturmuştur.

Takipçi Arttırma Yöntemleri

Günümüzde Instagram takipçi hilesi yöntemi oldukça sık kullanılmaktadır. Birçok kişi ve kuruluş bu yöntemi kullanmıştır. Özellikle takipçi sayısı yüksek olan ünlü olmayan kişiler bu yönteme daha çok başvurmaktadır. Takipçi sayısı ne kadar yüksek olursa o kişinin popülerliği ve aynı zamanda gelir elde etme imkanı da o kadar fazla olur. Eğer siz de popüler olmak ve sosyal medyadan gelir elde etmek istiyorsanız sitemiz üzerinden bu yönteme başvurabilirsiniz. Popülerliğiniz bir anda artabilir ve kısa sürede fenomen olabilirsiniz. Takipçi sayısı kadar beğeni sayısı da oldukça önemlidir ve popüler olmak açısından önem taşır. Aynı şekilde sitemiz üzerinden takipçi beğeni hilesi yöntemini kullanarak da popülerliğinizi arttırabilirsiniz. Sitemiz üzerinden kazanacağınız takipçiler ve beğeniler kesinlikle gerçek ve Türkiye’de bulunan hesaplardır. Bot ve sahte hesaplar kesinlikle kullanmamaktayız.

Instagram’da Takipçi Kazanma

Takipçi ve beğenilerinizin sürekli olarak artmasını istiyorsanız sistemimizi düzenli olarak kullanmanız gerekmektedir. Ne kadar çok kullanırsanız Instagram takipçi sayınız ve aynı zamanda beğeni sayınız o kadar artar. Yapmanız gereken tek şey sitemiz üzerinden Instagram hesabınıza giriş yapmak ve gerekli adımları takip etmektir. Dikkat etmeniz gereken durumlardan biri ise, hesabınızın gizlilik ayarlarından “gizli hesap” olarak ayarlı olmamasıdır. Hesabınız açık olarak ayarlı olduğunda sitemizi düzenli olarak kullanarak her geçen gün takipçi sayınızı arttırabilirsiniz. Takipçi sayınız belirli bir sayıya ulaştığında kim bilir belki siz de popüler olabilir ve Instagram sayfanıza reklam alıp para bile kazanabilirsiniz. Instagramda takipçi kasmak işte bu kadar kolay.

Çeşitli efekt uygulamaları ve kolay kullanımı ile dikkat çeken Instagram uygulaması, Facebook ve Twitter uygulamalarından farklı olarak, günümüzde insanların sosyal hayatlarını an an paylaştığı uygulamalardan biri haline geldi. Instagram kullanıcıları kullandıkları çeşitli efektler, yer bildirimleri ve hashtag özelliği sayesinde takipçi sayılarını arttırmaya çalışsalar da bu yöntemlerle takipçi arttırmak oldukça zor bir yöntemdi. İşte bu noktada ortaya çıkan ve sitemizde paylaşmakta olduğumuz Instagram takipçi hilesi ile takipçilerinizi saniyede arttırmak çok kolay olacak. Uygulamamıza giriş yaparken aklınıza gelen sorular, "Hesabım başkasının eline geçebilir mi?" şeklinde olabilir. Kullanıcı adı ve şifre ile giriş yaptıktan sonra, verdiğiniz bilgiler sistemimizde kalarak herhangi bir şekilde yabancı kişilerin eline asla geçmez ve asla hesabınıza erişiminiz yasaklanmaz. Birçok fenomenin kullanmış olduğu bu uygulama ile fenomen olmanıza sadece yardımcı olmaya çalışıyor ve bunun içinde sizlere ücretsiz takipçi arttırabileceğiniz siteleri sunuyoruz. Bu sitelere giriş yapmak için kullanıcı adınız veya şifreniz dışında başka bilginizi kullanmanız gerekmez. Giriş yaptıktan sonra "uygulamaya izin ver" butonunu tıklamanız gerekmektedir. İzin vermezseniz, takipçilerinizi arttıramazsınız. Uygulamanın herhangi bir şekilde sizlerin güvenlik ayarlarına, mesajlarınıza ve fotoğraflarınıza erişimi yoktur.

 

Hem Takipçi Hem Beğeni Arttırın

Takipçi sayınız arttı... Sıra geldi fenomen olabilmek için beğeni sayınızı arttırmaya. Instagram takipçi sayınızı arttırırken yaptığınız işlemleri aynı şekilde beğeni hilesi içinde yapıyorsunuz. Fenomen olmanın altın kuralı, takipçi sayınız kadar beğeni sayınızın hatta beğeni sayınızın daha fazla olmasından geçer. Bunu başarabilmek içinde ani bir patlatma yaratmanız gerekir sosyal medyada. Lakin buna hiç gerek yok. Aynı uygulamadan beğeni hilesini de yaparak beğenilerinizi kolayca arttırabilirsiniz.

Instagram beğeni hilesi için yine kullanıcı adınız ve şifreniz ile giriş yaptıktan sonra "uygulamaya izin ver" demeniz gerekiyor. Tüm bu hilelerin çalışabilmesi adına hesaplarınızın "gizli hesap" olmaması gerekiyor.  Gizli hesap özelliğini, hileyi kullanırken kapatıp daha sonra tekrar açabilirsiniz. Bu hilelerin tek kullanımlık olmayışı sayesinde, günlük olarak her gün belirli miktarda takipçi ve beğeni kazanmaya devam eder, fenomen olma yolunda bir adım daha ilerlemiş olursunuz.


FACEBOOK YORUM
Yorum

DİĞER Bilim-Teknoloji Haberleri

ÇOK OKUNAN HABERLER
 • BUGÜN
 • BU HAFTA
 • BU AY
SON YORUMLANANLAR
FOTO GALERİ
FOTO GALERİ
VİDEO GALERİ
 • Osman Zeki Öner
  Osman Zeki Öner
 • Osmanlı
  Osmanlı
 • Kubat Ötme Bülbül
  Kubat Ötme Bülbül
 • Neşet Ertaş Evvelim Sen Oldun
  Neşet Ertaş Evvelim Sen Oldun
 • Aytaç Doğan İç Benim İçin
  Aytaç Doğan İç Benim İçin
 • İsmail Tunçbilek Derdin ne
  İsmail Tunçbilek Derdin ne
VİDEO GALERİ
YUKARI