Bugun...
Bizi izleyin:
  • BIST
   0
   BIST
  • DOLAR
   0
   Dolar
  • EURO
   0
   Euro
  • ALTIN
   0
   Altın2017 Ofis Koltukları

Tarih: 12-01-2017 21:40:44 + -


Ofisler, ağırlıklı olarak masa başı işler için dizayn edilen yerlerdir. Bundan dolayı iyi koltuk seçimi oldukça mühim bir unsurdur. İşlerin daha verimli bir çizgide ilerlemesi için doğru koltuk seçimi şarttır. Bunun yanı sıra, şık bir ofis koltuğu ofise havai bir renk katar. Ofisin rahat ve şık bir şekilde tasarlanmaması çalışanlar için bir dezavantajdır. Ferahlık ve rahatlığın sağlanmadığı bir yerde potansiyel verim oranı bir hayli düşmektedir. 2017 ofis koltukları seçenekleri arasında ofis kuracaklar için bu bağlamda çok iyi tasarımlar bulunmaktadır.


2017 Ofis Koltukları

Ofisler, ağırlıklı olarak masa başı işler için dizayn edilen yerlerdir. Bundan dolayı iyi koltuk seçimi oldukça mühim bir unsurdur. İşlerin daha verimli bir çizgide ilerlemesi için doğru koltuk seçimi şarttır. Bunun yanı sıra, şık bir ofis koltuğu ofise havai bir renk katar. Ofisin rahat ve şık bir şekilde tasarlanmaması çalışanlar için bir dezavantajdır. Ferahlık ve rahatlığın sağlanmadığı bir yerde potansiyel verim oranı bir hayli düşmektedir. 2017 ofis koltukları seçenekleri arasında ofis kuracaklar için bu bağlamda çok iyi tasarımlar bulunmaktadır.

Ofis Koltuğu Modelleri 2017

İyi bir çalışma ortamı için dikkatle seçilmesi gereken ofis koltukları, deri detaylı ahşap modeller ve ergonomik tasarımlı ürünler olmak üzere iki genel başlık altında incelenebilir.

Deri detaylı ahşap modellerin ekseriyetle kol dayamak için oluşturulan bölgeleri ahşap olarak dizayn edilirken, oturma kısımları ise deri kumaşlardan üretilir. Bu koltuk tiplerinde yükseklik istenildiği gibi ayarlanabilir, sycron adlı mekanizma sayesinde belli bir noktada sabitleme yapılabilir. Bu koltuk modelleri genellikle yıldız ayak stiliyle satışa sunulur. Koltuğun ayaklarında metal malzemeler kullanılır. Ara sıra ahşap detaylar göze çarpar.

Ergonomik olacak şekilde oluşturulmuş ofis koltukları ise, kullanıcılarına özellikle sağlık ve oturma rahatlığı sunar. Boyun ve sırt destekli üretilmelerine dikkat edilir. Kolçakları ayarlanabilirdir. Terletmeyen ve aşınmak için fazla dayanıklı olan filelerle daha rahat bir kullanıcı deneyimi sağlanır. Bu koltukların en önemli özelliği, kişiyi terletmemesidir. Göze hoş görünen krom kaplamalar, 360 derece dönmeye müsait koltuk ayakları sayesinde daha rahat bir koltuk dizayn edilmiştir. Bu nedenle diğer modellerden biraz daha pahalı satılırlar.

Ofis Koltuğu Fiyatları

Masa, koltuk sandalye dışında bir eşyaya ofisinde yer vermek isteyen insanlar için ofis çiçeği ve masa süsü kullanmak iyi bir seçenek. Ofik koltuk takımları 2500 Türk Lirası fiyatında satılırken daha düşük miktarlarda da ofis koltuğu bulma şansınız mevcut.

Ofislerin Vazgeçilmez Rengi Siyah

Birçok insan ofisine ciddi bir hava katmak maksadıyla mobilya rengini siyah olmasını istemektedir. Ancak siyah modeller, normal renkteki bir modele göre daha pahalı fiyatlarda satılır. Bunun nedeni siyahın daha çok tercih edilmesidir.


Etiketler :

FACEBOOK YORUM
Yorum

DİĞER Güncel Haberleri

ÇOK OKUNAN HABERLER
 • BUGÜN
 • BU HAFTA
 • BU AY
SON YORUMLANANLAR
FOTO GALERİ
FOTO GALERİ
VİDEO GALERİ
 • Osman Zeki Öner
  Osman Zeki Öner
 • Osmanlı
  Osmanlı
 • Kubat Ötme Bülbül
  Kubat Ötme Bülbül
 • Neşet Ertaş Evvelim Sen Oldun
  Neşet Ertaş Evvelim Sen Oldun
 • Aytaç Doğan İç Benim İçin
  Aytaç Doğan İç Benim İçin
 • İsmail Tunçbilek Derdin ne
  İsmail Tunçbilek Derdin ne
VİDEO GALERİ
YUKARI