Dolandırıcı Medyumlar

Medyum özel yetenekleri olan ve insanlara iyi niyet çerçevesinde yardımcı olmaya çalışan özel kişilerdir. Gerçek bir medyum insanlara yardımcı olmanın karşılığı olarak bir beklenti içerisinde olmadığı gibi teklif edilen maddi ve manevi hiçbir değeri de kabul etmez. Medyumlar ilim sahibi kişilerdir.

Kendilerine bahşedilen özel yeteneklerini insanlık için kullanırlar. Bilirler ki bu yeteneklerini çıkarları uğruna kullanmaya kalkarlar ise yeteneği veren kudret aynı şekilde o yeteneği geri almaya da gücü vardır. Ancak yeteneksiz ve ilimle alakası olmayan dolandırıcı medyumlar da para kazanmak uğruna insanların zayıflarını kullanmaktadır.

Gerçek Medyum Nasıl Anlaşılır?

Dolandırıcı medyumlar insanlar tarafından kısa sürede deşifre edilmektedir. Sorunlarınıza şifa olacak medyumlara ulaşmak için çevrenizden medyum tavsiye seçeneklerini kullanabilirsiniz. Çünkü çevrenizde şifa bulan ve bunun için maddi veya manevi karşılık istemeyen medyumlar önerilecektir. Gerçek bir medyumu bulmanın en uygun yöntemi sizden bir beklentiye girip girmediğini anlamaktır. Bir medyum sizden para veya benzer bir talepte bulunuyor ise kesinlikle sahtekar ve sizi dolandırmaya çalışan birisidir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here