Detaylı Ekspertiz Hizmeti

Kadirli oto ekspertiz hizmetlerini sunan firma, teknik cihazları ve işinde profesyonel çalışanlarıyla ikinci el araçların tüm inceleme işlemlerini eksiksiz olarak modern yerleşkesinde yerine getiriyor.

Firma, sunduğu ekspertiz hizmetleri ile incelediği araçlarda kaza bulunup bulunmadığı hususu ile değişen parça olup olmadığı gibi ayrıntıları ortaya çıkarıyor. Mekanik aksam incelemelerinden detaylı check up hizmetlerine kadar her türlü işlemi yapan firma, ekonomik olanakları ile de dikkat çekiyor ve beğeni topluyor.

Kaliteli Ekip ve Ekipmanlar

Firma, verdiği hizmetlerde son derece kaliteli ekipmanlarla çalışmalarını yürütüyor. Teknolojik cihazları her tür incelemede kullanan firma, tüm test ve muayene işlemlerini uzman personellerinin kontrolünde gerçekleştiriyor. Güvenilir hizmet konusunda ön plana çıkıyor.

Verilen Hizmetler

Firma, ikinci el araçların detaylı incelemeleri kapsamında boya kaporta testleri yanında motor performans, süspansiyon, arıza, fren, alt kontrol ve yanal kayma gibi tüm testleri de noksansız olarak uyguluyor. Bu gerçekleştirilen testlerde ve incelemelerde tüm belirlenmiş prosedürleri uygulayan firma, yaptığı incelemeler neticesinde raporlama hizmetlerini de sunuyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here