Boşanma Avukatı

Evlenen ve evliliği üzerinden en az 1 yıl ve üzeri geçen çiftler, sorunlar yaşandıklarında boşanmaya karar verebiliyor. Tekcan hukuk bürosu boşanma davalarında çiftlere hukuki yardımda bulunuyor ve kısa sürede dava açılmasını ve sonuçlanmasını sağlıyorlar. İstanbul ve ilçelerinde bulunan adliyelerdeki davaları takip ederek müvekkillerinin haklarını korumaya çalışıyorlar.

Boşanma Davası

İstanbul’da en iyi boşanma avukatı olarak verdikleri hizmetlerde, çiftlerin başvuru durumlarına göre, anlaşmalı boşanma ya da çekişmeli boşanma davalarının açılmasını sağlıyorlar. Anlaşmalı davalarda eşlerin bir anlaşmaya varmalarını ve anlaşma protokolü yapmasını sağlıyorlar. Anlaşmalı boşanmaların tek celsede sonuçlanmasını sağlıyorlar. Çekişmeli davalarda ise müvekkilleri lehine olan delilleri toplamaya çalışıyorlar.

Tazminat İşlemleri

Boşanma davlarında, eşler arasında mal paylaşımı, velayet ve tazminat konuları karara bağlanmalıdır. Tazminat avukatı olarak, kişilik haklarına saldırı kapsamında maddi ve manevi tazminat davası için dilekçe hazırlıyorlar. Kişilerin görmüş olduğu her türlü zararın temini için tazminat davaları açılmalıdır. Hukuk bürolarında, tüm hukuki alanlarda, müvekkillerine güvenilir hizmet veriyor ve onların haklarını en iyi şekilde korumaya çalışıyorlar.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here