Kafka’dan Gündeme İlişkin Yorumlar

Günümüzde insanların yorum ve bilgi paylaşımında bulundukları platformlar bulunuyor. Bu platformlardan birisi de Kafka sözlük platformu oluyor. Platforma üye olan kişiler gündeme ait bir konu açarak o konuda yorumlarını paylaşabiliyorlar. Aynı şekilde açılan konuya ilişkin farklı kullanıcıların yorum yazmasını sağlayabiliyorlar. Sözlüğü takip eden kişiler de açılan konuları takip Kafka’dan gündeme ilişkin kullanıcı yorumları okuyabiliyorlar. Böylece bilgi sahibi olmadıkları konularda bilgi edinme şansı elde edebiliyorlar. Ayrıca kullanıcılar tarafından yapılmış olan eğlenceli yorumları da okuyabiliyorlar.

Üye Olarak Konu Açma Fırsatı

İnsanların konulara dair düşüncelerini paylaşmalarına yarayan Kafka üye alımı da yapıyor. Yorum yazmak ya da # ile konu açmak isteyen kişiler sayfaya üye olabiliyorlar. Bunun için üye girişi sekmesini tıklayarak üyeliklerini gerçekleştirip açılan konulara yorum yazabiliyorlar.

Açılan Konu Kategorileri

Sözlük üzerinde açılan konular belirli kategorilerde yer alıyor. Sayfaya giren kişiler bu konu kategorilerinden istediklerini seçerek yorumları ve paylaşımları okuyabiliyorlar. Ayrıca sayfaya üyelerse kendi yorumlarını da konuya ekleyebiliyorlar. Sayfa üzerinde yer alan kategoriler arasında gündem, siyaset, kültür, spor, genel, edebiyat ve 5n1k kategorileri yer alıyor. Her kategoride de kullanıcılar tarafından açılmış olan konu başlıkları bulunuyor.

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here