Otomobil Yedek Parça Satışında 17 Senelik Deneyim

Chery marka araç kullanan kişilerin ya da toptancıların hizmet veren firmanın 17 senelik sektör deneyimi bulunuyor. Chery araçların yedek parçalarının satışı için e-ticaret sitesi açan firma ürünlerin satışını bu site üzerinden yaparak araç sahiplerinin araçları için doğru parçayı almalarını sağlıyor. Chery yedek parça yanı sıra araçlarda kullanılabilecek aksesuarlarında satışını yapıyor. Yedek parça ve aksesuar satışa yapan sayfayı inceleyenler Chery marka araçların Alia, Taxim, Niche, Kimo, Chance ve tiggo modellerine ait yedek parçaları bulup satın alma şansı elde ediyorlar.

Kredi Kartına Taksit İmkanı

Kişiler kullandıkları Chery alia araçları için yedek parça arayışında olduklarında sayfada yer alan Alia kategorisine girerek Alia yedek parça çeşitlerini görebiliyorlar. Alia modelli araç sahiplerinin satın alabilecekleri yedek parçalar arasında yer alan kapak contası, yağ filtresi, dış kapı açma kolu, güneşlik ve hava fitresi gibi ürünlerden satın alabiliyorlar. Chery’in Alia ve diğer modellerdeki araçları için yedek parça satın almak isteyen kişiler sayfa üzerinden satın aldıkları yedek parçaları kredi kartına taksit imkanını kullanarak satın alabiliyorlar. Kredi kartına 9 taksit yaptırarak 9 ay içinde aldıkları parçaları ödeyebiliyorlar.

Yedek Parçalarda İade İmkanı

Yedek parça satış sayfası üzerinden Alia, Kimo, Chance ve Tiggo yedek parça satın alan kişiler ürünleri teslim aldıktan sonra çeşitli sebeplerle memnun kalmadıklarında iade edebiliyorlar. Ürün iadesi için firma 7 gün süre tanıyor. Yedi gün içinde ürünleri iade ederek değişim ya da para iadesi alabiliyorlar. Bunun için kişilerin ürünleri kutusuyla bir şekilde teslim aldıkları şekilde iade etmeleri gerekiyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here