Yeni Hikayeler Öğrenin

Web sayfası bilgi verici içerikler paylaşıyor. Bu içerikler arasında hikayeler de yer alıyor. Çocuklarına anlatacakları yeni hikaye öğrenmek isteyenler bu hikayeleri okuyarak öğrenebiliyorlar. Öğrendikten sonra da çocuklarına anlatabiliyorlar. Aynı zamanda okumayı bilen çocuklar tarafından da okunarak onların hayal dünyalarına hitap ediyor. Sayfada sadece hikaye paylaşımı yapılmıyor.

Aynı zamanda sağlık, tarih, İslam ve telefon kullanımları hakkında da yarar sağlayacak kaliteli bilgiler paylaşılıyor. Bu bilgileri okuyan kişiler yaşamlarında edindikleri bilgiler öğrenebiliyorlar. Bunun dışında oriflame ve farmasi gibi ürün satışı yapmak isteyenler için oriflame ve farmasi üyelik bilgileri veriyorlar.

Üyelik Başvuruları

Bayanlar tarafından tercih edilen kişisel bakım ürünlerinin satışının yapıldığı oriflame ve farmasi gibi satış yapan firmaların nasıl üyelik kabul ettiklerini sayfada paylaşıyorlar. Kişilerin farmasi ya da oriflame üyelik başvurusu ardından gerçekleştirdikleri üyeliklerle nasıl kazanç yaptıklarını anlatıyorlar. Bu firmalara üye olup para kazanmak isteyenler içinde üyelik sayfalarının linklerini paylaşıyorlar.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here