Hızlı ve Güvenilir Bebek Ateş Ölçer

Bebeklerde en çok korkulan rahatsızlıkların başında ateşli olmaları geliyor. Hızlı tedbir alınamaz ise, ateş birçok rahatsızlığa hatta ölüme bile neden olabiliyor. Firma, bebeklerin ateşlerinin en doğru ve hızlı bir şekilde ölçülebilmesi için bebek ateş ölçer modellerinin en kalitelisini müşterilerine sunuyor. Klasik ateş ölçerler ile yapılan ölçümler hem yavaş olmakta, hem de istenilen hassaslıkta sonuç vermemektedir. Firmanın ürünü ise, sektördeki diğer ürünlere nazaran en kısa sürede ve en hassas değerlerle ölçüm yapma imkanı sağlıyor.

Bebek Ateş Ölçer Özellikleri

Firmanın satışa sunduğu temassız ateş ölçer, infrared sistemini kullandığı için ölçümlerini bebeğin cildine temas etmeden gerçekleştiriyor. Bu da daha hijyenik ve bebeği rahatsız etmeyen bir ölçüm sağlıyor.

Geniş ve kullanışlı bir ekranı bulunan cihaz, bir saniyede ölçüm yapıyor ve üç farklı renkle sıcaklık konusunda uyarı yapıyor. 32 adet ölçümü kaydedebilen cihazla vücut, nesne ve ortam sıcaklıkları da ölçülebiliyor. Bu sayede bebeğin biberonundaki sütün veya banyo suyunun sıcaklıkları da kolaylıkla ölçülebilmekte.

Cihaz oldukça tasarruflu bir sisteme sahip, iki adet kalem pil kullanılarak 5000 defa ateş ölçülebiliyor. Firma ürünü, aynı gün ve ücretsiz kargo ile ulaştırıyor. Ayrıca 7 gün içinde iade hakkı da tanıyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here