Zamanının Kıymetini Bilenlere Özel Saatler

Firma zamanının kıymetini bilenlere özel saatlerin satışını yapıyor. Saat satış firması 17 yıldır replika saat sektöründe hizmet veriyor. Satışa sundukları saatler dünyaca ünlü markalara ait replika ürünler oluyor. Bu saatler de eta mekanizmalı saatler oluyor.

Kadınlara Özel Saatler

Firma kadın müşterilerinin kollarında taşıyabilecekleri şık saatleri satışa sunuyor. Kadın müşteriler için satışa sunulan eta saat çeşitleri arasında rolex ve audemars piguet çeşitleri yer alıyor. Kadınlar bu markalara ait beyaz, altın sarısı ve pembe gibi renklerde olan ve gerçeğinden ayırt edilemeyen replika saatleri satın alarak kullanabiliyorlar. Suya dayanıklı olan bu saatler suyla temas ettiğinde bozulmadan saat göstermeye devam ediyor. Ayrıca firma tarafından satışa sunulan bu saatlerin iki yıl garantisi bulunuyor.

Erkeklere Özel Saatler

Firmanın saatleri erkeklere özel detaylara sahip saatler oluyor. Erkekleri yansıtan renk ve detaylarda olan bu saatler rolex, pateks philippe, richard mille ve audemars riguers markalarında bulunuyor. Uzun ömürlü olan bu saatler kadın saatlerinde olduğu gibi erkek saatlerinde de gerçeğinden ayırt edilmiyor. Ayrıca firma havale yolu ile saatlerinden satın alanlar için %10 ekstra indirim yapıyor.

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here