Motosiklet Tutkunlarının Tercih Ettiği Adres

Online satış sayfası olarak motosiklet yedek parçaları satışını yapıyorlar. Bu alanda 20 yıllık deneyime sahip olmaları ve 15 bin üzerinde yedek parçanın satışını yapmaları nedeniyle motosiklet tutkunlarını tercih ettiği adres oluyorlar. Uygun fiyatlarıyla motosiklet sahiplerinin arıza yapan motosikletlerinin eskisi gibi çalışmasına yardımcı oluyorlar.

Satış sayfası olarak farklı marka ve modellerdeki motosikletler için kullanılabilecek yedek parçaların satışını yapıyorlar. Satış yaptıkları motosiklet markaları arasında Zealsun, Yuki, Bajaj, Regal, Buffalo, Chopper ve Mondial gibi markalar oluyor. Örneğin mondial motosiklet kullanan kişiler yedek parça satın almak istediklerinde sayfa üzerinde yer alan Mondial yedek parça linkini tıklayarak satışa sunulan ürünleri görebiliyorlar.

Satışa Sunulan Yedek Parçaları

Site olarak motosikletler için ihtiyaç duyulan farklı yedek parçaların satışını yapıyorlar. Satışa sundukları yedek parçalar arasında fren disk balataları, bakım setleri, antifirizler, fren kolları, pedallar, hava filtreleri, kask fileleri, çamurluklar, far ampülleri ve yağ filtreleri gibi ürünlerdir. Kişiler bajaj motosiklet yedek parçaları ihtiyacı duyduklarında bu ürünleri inceleyerek ihtiyaçları olanları uygun fiyatla online satış sayfasından satın alabiliyorlar. Ayrıca inceledikleri ürün için site görevlileri tarafından hazırlanan sayfada ürüne ait gerekli bilgileri alabiliyorlar.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here