İzmir’in En Kaliteli Psikoloji Kliniği

Klinik İzmir’in en kaliteli psikoloji kliniği olarak psikolojik destek almak isteyenlere hizmet veriyor. . Uzman psikolog Bayram Şimşek önderliğinde kurulan klinik başarılı psikologlarıyla farklı psikoloji alanlarında danışmanlık ve terapi hizmeti veriyor. İzmir psikolog ihtiyacı olanlar kliniğin web sayfasından hizmetleri ve doktorları öğrenerek hizmetlerden yararlanabiliyorlar.

Klinikte Verilen Hizmetler

Psikoloji kliniği uzman psikologları sayesinde kişiler için evlilik terapisi, oyun terapisi, eklektik terapi ve cinsel terapi hizmetleri veriyor. Cinsel terapide kişilerin yaşadıkları cinsel sorunları ortadan kaldırmaya çalışıyorlar. Onlara verdikleri danışmanlık hizmeti sayesinde cinsel hayatlarının başarılı olmasını sağlıyorlar. İzmir vajinismus tedavisi, cinsel terapi ve danışmanlık hizmetlerini almak isteyenler klinikten randevu olarak sorunlarından kurtulabiliyorlar.

Aileler İçin Danışmanlık Hizmeti

İki kişiyle yürütülen evlilik hayatı zaman zaman çeşitli çatışmalara neden olabiliyor. Bu çatışmaları başarılı bir şekilde atlamayan kişiler aile terapisine ihtiyaç duyabiliyor. Böylece aile hayatlarını ve evliliklerini kurtarmanın yollarını öğrenebiliyorlar. İzmir aile terapisi klinikte Bayram Şimşek, Ecem Hazel Bütün, Gökçe Sümekçi ve Betül Salman gibi alanında uzman psikologlar tarafından veriliyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here