Online Okey Oyna

Kaliteli bir platformda kullanıcılarına okey oynama imkanı sunan sitede 7 gün 24 saat keyifli vakit geçirebilirsiniz. Online olarak canlı okey oynamak, kaliteli vakit geçirmek ve seviyeli sohbetler yapmak için gönül rahatlığıyla sisteme üye olabilirsiniz. Okey oynarken özele ve genel de sohbet etme fırsatı veriyorlar. rahatsız eden ve sorunlu kullanıcılara karşı da engelleme seçeneği mevcuttur.

Ücretsiz Üyelik

Mynet okey oynama ve lobide sohbet edebilme imkanı için sisteme üyelik şartı bulunuyor. Üstelik üyelik için hiçbir ücret talep edilmiyor. Ücretsiz olarak sisteme üye olup, nick name kullanarak sistemde canlı canlı oyun oynayıp, sohbet edebilirsiniz. Gold üyelik sunan operatörler sayesinde 2 kat puan toplama, yazı ve nick rengi seçebilme gibi ayrıcalıklara sahip olabiliyorsunuz.

Mobil Uyumlu Hizmet

Sanal okey oyna imkanından her yerde yararlanabilirsiniz. Mobil cihazlara uyumlu sistemi sayesinde akıllı cihazlarınızdan rahatlıkla sisteme girebiliyorsunuz. Sanal puanlar kazanıp turnuvalara katılabiliyorsunuz. Üstelik turnuvalı okey heyecanını ile yüksek puanlar elde edebilirsiniz. Sistemde turnuva şampiyonları için bir hafta boyunca kupa onuru yaşatılıyor.

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here