Otomatik Makine Üreticisi

Firma otomatik makine üreticisi olarak otomatik tartolet makinesi ve külah makinesi üretimi yapıyor. Tartolet kalıbı üretmek isteyen kişiler firmaya makine için ölçü özelliklerini bildirerek sipariş verebiliyor. Bu makine tartolet kalıplarının üretimini sağlıyor. Kalıplarda kullanılacak figürlerde yine makine sahibinin talebine göre tasarlanarak makinenin üretimi sağlanıyor.

Dondurma Üreticilerine Uygun Makineler

Firma tartolet dışında külah makinesi üretimini yapıyor. Kornet, sarma ya da mini külah gibi farklı külah üretimleri için kullanılan bu makine dondurma üreticileri için ideal özelliğe sahip makine oluyor. Üreticiler külahlarını kendileri üreterek külaha ödeyecekleri ücreti ortadan kaldırabiliyorlar. Ayrıca kişiler makineyi satın alıp külah üretim tesisi açarak dondurmacılara bu külahları satarak kendilerine yeni bir kazanç yolu açabiliyorlar.

Farklı Külahlar Üretebilen Makineler

Firma tarafından tek üniteli ve çift üniteli olarak üretilen dondurma külahı makinesi farklı türlerde külahların üretilmesi için kullanılabiliyor. Bu makineleri satın alan kişiler kornet külah, mini külah, Maraş külah, kase kornet ve sarma kornet türlerinde külahlar üretebiliyorlar.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here