İstanbul Avukat İhtiyaçlarını Karşılıyorlar

Hukuk bürosu olarak 12 yıldan uzun süredir İstanbul’un avukat ihtiyaçlarını karşılıyorlar. Farklı hukuk alanlarında hizmet veren büro özellikle boşanma avukatı İstanbul arayışlarına cevap veriyor. Evliliği bitirmeye karar veren çiftler ve bireyler için hizmet veriyorlar.

Boşanma işleminin kadın ya da erkek için sorunsuz bir şekilde gerçekleşmesi için uğraşıyorlar. Anlaşma sağlanamayan durumlarda ise müvekkillerinin haklarını en iyi şekilde savunarak davanın onlar lehine sonuçlanması için uğraşıyorlar. Özellikle aldatma gibi olaylarında müvekkilinin mağduriyetinin en iyi şekilde karşılanması için uğraşıyorlar.

Boşanma avukatı Beşiktaş hizmetlerinden yararlanmak isteyenler büroya iletişim yollarını kullanarak ulaşabilecekleri gibi Beşiktaş’ta bulunan büroya gelerek birebir iletişim kurabiliyorlar.

Deneyimli Avukat Kadrosu

İnsanların boşanma avukatı ve diğer hukuk alanlarındaki avukat ihtiyaçlarını büroya bağlı olan deneyimli avukat kadrosuyla gerçekleştiriyorlar. Açılan davanın ya da dava açılması için tüm gerekli belge ve delillerin hazırlanarak mahkemeye en iyi şekilde hazırlanmasını sağlıyorlar. Ayrıca kişiler dava dışında hukuki konularda bürodan danışmanlık hizmeti de alabiliyorlar. Büronun deneyimli avukat kadrosunda İsmail Coşkun, Busenur Ergin, Büşra Tamış, Emre Çimen ve Gizem Onay Ezer isimli avukatlar yer alıyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here