Canlı Döviz Kurları Takibi Hiç Bu Kadar Kolay Olmamıştı

Son birkaç yıldır ülkemizde uygulanan döviz fiyatları oldukça dalgalı bir seyir halinde. Rekor üstüne rekor kıran döviz fiyatlarını takip etmek artık herkesin hobisi haline geldi dersek pekte yanılmış olmayacağız. Bilinen bir gerçek ise bu fiyatların yalnızca hobi olarak takip edilmemesi. Ülkemizde birçok bireysel ya da kurumsal yatırımcının yatırımlarını döviz piyasasına yaptıkları aşikâr. Hâl böyle iken canlı döviz kurlarının yer aldığı siteler de son derece revaçta. Bugün sizlere canlı döviz fiyatlarının yer aldığı son derece hızlı ve kapsamlı bir site olan kredinfo.com’ dan bahsedeceğiz.

Kredinfo.com, canlı döviz kurları ile ilgili birçok bilgiyi tek bir site üzerinden takip etmenizi sağlıyor. En güncel döviz kurları takibi için bu eşsiz siteyi kullanabilirsiniz. Dolar, Euro, Sterlin, Frank, Ruble ve Yuan başta olmak üzere birçok para birimini tek bir sayfadan takip edebilir, dilerseniz tek bir döviz türünü de takip etme şansına sahip olabilirsiniz.

Sitede yer alan döviz hesaplama aracı, döviz alış/satışı yapanların oldukça işine yarayacak cinsten. Birçok sitede bu özelliğin olmaması bireyleri aynı anda birden fazla web site, program ya da uygulama kullanmaya itmekte, hatta birçok kişi siteden aldığı bilgileri hesap makinesiyle çevirmekte. Ne var ki kredinfo.com kullanıcılarının böyle bir derdi yok. Döviz hesaplama aracı sayesinde 1 dolar ne kadar? tarzı hesaplamaları oldukça pratik bir şekilde yapabiliyorsunuz. Üstelik hesaplama sonrasında kurlarda meydana gelen değişimlere anında tepki verilmesi de cabası.

Sitenin bir diğer farklı özelliği de döviz çevirici aracı. Döviz kategorinde yer alan döviz çevirici ile bir para biriminde belirlediğiniz tutarın diğer para birimlerindeki karşılığını görebiliyorsunuz. Örneğin; TL satırının karşısına 10 yazdığınızda alt kısımda yer alan diğer döviz türlerindeki karşılığını anında görmeniz mümkün.

Kredinfo, kullanıcılarına döviz pariteleri hakkında da anlık veriler sunuyor. Yine döviz kategorisinde yer alan pariteler sayfasına tıkladığınızda Dolar/TL, Dolar/Euro, TL/Euro gibi paritelerin karşılığını anlık olarak görebiliyorsunuz. Döviz kurları ile ilgili saydığımız tüm özellikler altın için de geçerli olup tüm altın kurlarına tek bir sayfadan erişim sağlamanız mümkün. Altın kategorisinde 22 ayar, 24 ayar, ONS gibi seçeneklerin yanı sıra reşat altını, çeyrek altın, yarım altın gibi altın fiyatlarını da görebilirsiniz. Hatta altın fiyatları sayfasında Kapalıçarşı fiyatlarını dahi takip edebiliyorsunuz.

www.kredinfo.com

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here