E-sigara Alışveriş Sitesi

Her gün e-sigaraya verilen talebin artması ile birlikte elektronik sigara ve e-sigara ile ilgili sarf malzemelerinin satışını yapan site, binlerce kişiye ev sahipliği yapmaya başladı. E-sigara kullanıcılarının güvenli bir alışveriş için tercih ettiği site üzerinden smok nord 2 gibi ve elektronik sigara ile ilgili birçok ürüne ulaşılabiliyor.

Ürün Garanti Süresi

E-sigara ve ürünlerini alırken en çok merak edilen konular arasında bulunan e-sigara garanti süresi konusunda da oldukça büyük bir avantaj sağlayan site üzerinde, satın alım sonrası çalışmayan ve bozuk klasmanda bulunan ürünler, 5 iş günü içerisinde ücretsiz bir şekilde değişimi yapılmaktadır. Bununla beraber firmaların sunmuş olduğu garanti süreleri, site üzerinde satılan smok alike gibi birçok üründe geçerlidir.

Müşteri Hizmetleri

E-sigara veya ürünü almak için bu siteyi tercih eden e-sigara kullanıcıları için, yaşadıkları problemler ve ürünler hakkında bilgi vermek amacı ile sabah 09:00’dan gece 00:00’a kadar kesintisiz canlı destek ve telefon ile müşteri hizmetleri desteği hizmeti veren site, kullanıcılarının ve üyelerinin memnuniyetini sağlamak amacı ile veiik airo pro ile ilgili yaşanan aksi durumlarda destek hattı ile yardıma koşuyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here