Teknoloji Forumu

Her gün binlerce teknoloji severin uğrak noktası olan webmaster forumu, bünyesinde birçok sosyal medya platformunun teknik sorunlarının çözüldüğü, satışlarının gerçekleştiği ve haberlerin tartışıldığı bir teknoloji forum sitesi olarak karşımıza çıkıyor.

Sosyal Medya Hizmetleri

Twitter, YouTube, Script gibi birçok sosyal medya uygulamasının alım/satım işlerinin gerçekleştiği; teknik sorunlara cevap bulunduğu ve kullanıcılar arasında tartışılarak yeni çözümler ve sonuçlar üretildiği bir teknoloji forumu olan webmaster portalı, her gün yeni üyeleri ile büyümeye devam ediyor.

Site üzerinde kullanıcıların birbirlerine verdiği önerilerden yeni site tanıtımına kadar birçok konu skalasının bulunması nedeni ile geniş bir yelpazede kullanıcıya ev sahipliği yapan forum, internet üzerinden ürün ve hizmet satışı yapanlara da bir satış platformu imkanı sunuyor.

Premium üyelik sistemi ile Premium üyelerine birçok avantajı ve kolaylığı beraberinde sunan site üzerinde alışveriş yapabilir, ürün veya hizmetleri inceleyebilir, sosyal medya hesapları alabilir veya satabilir, teknolojiye dair sorularınızı sorabilir veya ilgili olduğunuz konular hakkında sorulan soruları yanıtlayarak keyifli vakit geçirebilirsiniz.

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here