Mühendislerden Yedek Parça Üretimi

Firma ekibindeki mühendisler aracılığıyla araçlarda ihtiyaç duyulan yedek parçaların üretimini yapıyor. Yaklaşık olarak 3 senedir yedek parça imalatını gerçekleştiren firma yaptığı kaliteli yedek parçalar sayesinde pek çok araç sahibinin ihtiyacını karşılıyor. Firmanın araçlar için imalat yaptığı dört farklı ürün bulunuyor. Bu ürünler turboşarj, vakum pompası, hidrolik fren hortumu ve buji kabloları yer alıyor.

Araç Markalarına Özel Üretim

Firma mühendisleri aracılığıyla gerçekleştirdiği buji kablosu ve diğer yedek parçaların imalatını araç markalarına özel olarak yapıyor. Bu sayede araçların sahipleri kullandıkları markaya uyumlu olan ürünleri satın alabiliyorlar. Firmanın buji kablolarının kullanılabildiği araç markaları arasında Doğan, Honda, Gelly, Fiat, Opel, Volvo, Toyota ve Suzuki yer alıyor. Firmanın toplamda 1500 araç için kullanılabilecek 250 çeşit buji kabloları bulunuyor.

Ürün Siparişi

Yedek parça üretim firması araçlardaki fren hortumu ve diğer yedek parçaların ihtiyaç duyulması üzerine kendisiyle iletişime geçen kişilerin siparişlerine göre üretim yapıyor. Bunun için kişiler firmanın web sitesinde yer alan iletişim bölümünü kullanarak taleplerini kullandıkları araç marka ve modelini kullanarak iletebiliyorlar. Fren hortumlarında firmanın üretebildiği 2500 üzerinde araç için kullanılabilecek 800 farklı ürün bulunuyor.

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here