Güvenilir Temizlik

Halı yıkama sektöründe hizmet veren firma beylikdüzü halı yıkama için güvenli ve ücretsiz servis hizmeti sunmaktadır. 2011 yılından beri sektörde verdiği hizmetler ile deneyim kazanırken müşterilerinin karşısına titiz ve sağlıklı bir hizmetle çıkmaya özen göstermektedir.

Müşteri memnuniyetini esas alan çalışmalarını Esenyurt halı yıkama alanında da sürdüren firma müşteriler tarafından tercih edilmektedir. Sektörün vazgeçilmez isimlerinden biri olma iddiasıyla ve uygun fiyatlarıyla müşterilerine hitap etmektedir.

Bahçeşehir halı yıkama alanında da hizmet veren firma teslim aldığı halıların öncelikle tozunu alır. Yıkama ve kurutma işlemlerinin ardından kontrol edilen halılar paketlenerek müşteriye teslim edilir. Modern teknolojik makinelerle ve hijyene azami dikkat gösterilerek aynı zamanda halılarınızın kaliteleri korunarak hizmet verilmektedir.

Sunulan Hizmetler

Halı yıkama dışında farklı alanlarda da hizmet veren firma özellikle koltuk, kilim, yatak, yorgan, battaniye, sandalye, stor perde temizliğinin yanı sıra kullanılan temizlik maddelerinin kalitesi ve güvene dayalı hizmet anlayışıyla da dikkat çekiyor. Böylece halılar toz, kir ve lekelerden arınırken yıpranmasının ve renklerinin solmasının önüne geçilebiliyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here