Ameliyatsız Karın Germe

 

Ankara karın germe işlemi, karın bölgesinde meydana gelen şekil bozuklukları ve sarkıntıların giderilmesi amacı ile başvurulan bir yöntemdir. Özellikle kadınlarda 30’lu yaşlardan sonra karın bölgesinde gevşemeler meydana gelebilmektedir. Bu durum sağlık açısından zararlı olmasa da estetik açısından kötü bir görünüm sunmaktadır. Karın germe işlemi ameliyat ile de olabilir. Ancak genellikle insanlar bu nedenden dolayı ameliyat olmak istemez ve ameliyatsız karın germe yöntemlerine başvurur.

 

Meme Büyütme Nedir?

 

Daha iyi ve dolgun göğüslere sahip olmak isteyen kadınların başvurdukları yollar arasında Ankara meme büyütme yöntemi önemli bir yere sahiptir. Meme büyütme işlemi son derece acısız ve zahmetsiz olarak yapılabilen basit bir operasyondur. Doğal yöntemler adı verilen yöntemler ise bu konuda yeteri kadar faydalı değildir.

 

Meme Büyütme Nasıl Yapılır?

 

Ankara meme büyütme işleminin yapılabilmesi için öncelikle memelerin mevcut durumunun fotoğrafları çekilir ve 3D tasarım programlarına aktarılır. Burada büyütme işleminin nasıl yapılacağına dair taslak hazırlanır ve gerekli olan çizimler yapılır. Sonrasında da koltuk altı, meme altı ya da göğüs ucu bölgelerinden birinden meme implantları memelerin arka bölgelerine yerleştirilerek büyüme sağlanır.

 

Meme Büyütme Fiyatları

 

Meme büyütme fiyatları konusunda net bir rakam söyleme olanağı yoktur. Zira bu konuda hizmet veren çok fazla firmanın bulunması ve her firmanın farklı fiyat politikalarının olması, fiyatların da değişken olmasına yol açmaktadır. Ancak Ankara meme büyütme hizmeti alınacağı zaman fiyattan çok kaliteye özen gösterilmelidir. Kalitesiz ortamlarda ve sağlıksız şekilde yapılan büyütme işlemleri, sonraki yıllarda sorunların ortaya çıkmasına neden olabilir.

 

Liposuction Nedir? Nasıl Yapılır?

 

Yağ yakma ve daha şekilli bir vücuda kavuşmak için başvurulan yöntemlerden biri de Ankara lazer liposuction yöntemidir. Bu yöntem genellikle karın bölgesine uygulanmaktadır. Lazer liposuction yöntemi ile öncelikle deri altında bulunan yağ tabakası lazer ışınları yardımı ile eritilir ve sonrasında da kanallar yardımı ile vücuttan atılması sağlanır. Bu yöntem son derece acısızdır. Ayrıca vücudun sarkmaması için de aynı anda sıklaştırma dalgaları uygulanır.

 

Lazer liposuction Yaptıranlar

 

Ankara lazer liposuction yöntemi ile yağ yaktıran kişilerin büyük bir kısmı olumlu sonuçlar ile karşılaşmıştır. Zaten işlem yapılmadan önce gerekli analizler yapılarak, yalnızca uygun olan kişiler bu işleme tabi tutulmaktadır. İnternet üzerinden Ankara liposuction hizmeti alan kişilerin yorumlarını okumak ve bu yöntemin faydalarını doğrudan onlardan dinlemek daha doğru bir karar vermek açısından önem arz etmektedir.

 

Karın germe Nasıl Olur?

 

Sarkmış ve deri altında yağlanmalar meydana gelmiş olan karın bölgelerini daha estetik bir görünüme kavuşturmak ve gergin hale getirmek için Ankara karın germe yöntemleri uygulanmaktadır. Bu konuda hem cerrahi yöntemler hem de cerrahi olmayan yöntemler söz konusudur. Cerrahi olmayan yöntemlere örnek olarak liposuction yöntemini örnek vermek mümkündür. Ankara lazer liposuction gibi bu yöntemlerde vücutta bulunan deri altı yağları, kan nakline gerek kalmadan lazer ile eritilerek vücuttan tahliye edilmektedir. Bir taraftan eritme işlemi yapılırken, diğer taraftan da radyo frekans dalgaları ile ütüleme yapılarak derinin gergin ve düz hale gelmesi hedeflenmektedir.

 

Karın Germe Ne kadar Sürer?

 

Ameliyatsız olarak Ankara karın germe işleminin yapılması genellikle birkaç saat içerisinde tamamlanmaktadır. Dinlenmenin tam olarak sağlanması ve kişinin müşahede altında tutulması için 1 gece hastanede kalması gerekebilir. Bu işlemi geçiren hastalar ertesi günde evlerine ya da iş yerlerine kolaylıkla gidebilirler. İşlemin uygulanma derecesine bağlı olarak vücutta küçük morluklar görülebilir. 2 hafta içerisinde vücut morluklardan da arınarak tamamen istenilen hale gelmiş olur.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here