Lazer Epilasyon Fiyatları

Lazer epilasyon istenmeyen tüylere etkili bir tedavi yöntemidir ve tüylerin kalıcı bir şekilde yok edilmesini sağlamaktadır. Kadıköy lazer epilasyon fiyat aralıkları estetik merkezleri tarafından belirlenir. Bu uygulamanın sebebi ise fiyat politikalarında olan değişimlerdir. Değişimi olmasını etkileyen faktörler ise kıl yapısı, cilt rengi, uygulamayı yapacak olan klinik ve doktor, uygulama yapılacak alan büyüklüğü ve kullanılacak olan cihazlardır. Fiyatları etkileyen bu faktörler yanında kişiye uygun olan tedavi yönteminin seçilerek kaç seans olması gerektiği de fiyatları etkileyen faktörler arasındadır.

Lazer Epilasyon Nedir?

Ataşehir lazer epilasyon çağımız teknolojisiyle üretilmiş olan cihazlar yardımıyla tüylere veda etmek için üretilmiş olan pratik çözümlerdir. Üsküdar lazer epilasyon kişilerde tüy problemini kalıcı bir şekilde yok ederek istenen sonuçları almakta etkili çözümlerdendir. Epilasyon yöntemleri seans sayıları ve kullanılan cihazlar sayesinde tüylerin uzun vadede çıkmasını engellemek için uygulanır ve başarılı sonuçları vardır. Kadıköy lazer epilasyon uygulamasına başlamadan önce profesyonel ve uzman olan kişi mutlaka analiz yapmalı ve kişiye hangi yöntem uygunsa onu tercih etmelidir. Aksi takdirde tahrişler ve ciltte istenmeyen sonuçlar meydana gelebilir. Tüyler azalmak yerine daha çok çoğalarak ciltte yanıklar oluşabilir.

Lazer Epilasyon Nasıl Yapılır?

Ataşehir lazer epilasyon uygulaması yapılmadan önce mutlaka uzman doktor kontrolünde yöntemin belirlenmesi gereklidir. Daha sonraki aşamada seçilen yöntemle lazer ışınları kıl köklerine gönderilip kıl köklerinin tahrip olmasını ve bir daha çıkmasını önlemek için uygulama yapılır. İşlemlerden sonra bölgeye nemlendirici sürülerek rahatlama sağlanır. İşlem esnasında iğne batmasına benzer acı hissedilir ve kızarıklık meydana gelebilir. Fakat ısının etkisiyle oluşan bu kızarıklıklar belli bir süre sonra geçer ve yok olur. Üsküdar lazer epilasyon sonrasında cilt 24 saat suyla temas etmemelidir. Güneşe çıkma durumu biraz geç olmalıdır. Ortalama olarak 6 seans da başarıya ulaşılır. Doktorun ve kliniğin tavsiyelerine uyulduğu takdirde sorun yaşanmadan seanslar tamamlanır ve istenmeyen tüylerden kurtulma şansı yükselir. Seçilen yöntem doğru ise tedaviler oldukça başarılı sonuçlar verir.

Lazer Epilasyon Kullanım Alanları

Lazer ile tedavi yöntemi sadece tüyleri yok etmek için kullanılmaz. Lazer ile tedavi yöntemleri ilk kullanılmaya başlandığı dönemde askeri amaçla kullanılmaktaydı. Günümüz teknolojisiyle üretilen cihazlarla ise tüy yok etmenin yanı sıra aynı zamanda kılcal damar tedavisinde de kullanılan lazer cihazları geliştirilmiş ve başarılı olmuştur. Kadıköy lazer epilasyon cihazlarının hepsi FDA onaylıdır.

Lazer Epilasyon Fiyatları

Ataşehir lazer epilasyon ücretleri genellikle sabittir ve estetik merkezlerinde uygulanan fiyatların hemen hemen hepsi aynıdır. Fakat bazı faktörler fiyatlar üzerinde etkili olabilmekte ve değişime gidilmesine sebep olmaktadır. Bu faktörlerin sayılması gerekirse cilt yapısı, kıl yapısı, uygulama yapılacak bölge genişliği, klinik ve uygulama yapacak doktordur.

Lazer Epilasyon Çeşitleri Nelerdir?

Üsküdar lazer epilasyon uygulaması yapılmadan önce mutlaka uygulamayı yapacak kişi tarafından uygun lazer epilasyon yönteminin belirlenmesi gereklidir. Bu tedavinin kalıcılığını arttırırken sonuçların etkili olmasına yardımcı olur. Lazer epilasyon çeşitlerinde en sık kullanılan buz lazer epilasyondur. Acı hissini soğutma yöntemiyle yok eder ve ciltte yanık oluşma riski yoktur. Genital bölgede kullanımı daha yaygın bir yöntemdir. Bir diğer Kadıköy lazer epilasyon çeşidi ise foto epilasyondur. Foto epilasyon diğer epilasyon yöntemlerine göre farklı ışınlara sahiptir. Foto epilasyonla tüy kökleri zayıflar ve geçici bir yöntem olarak bilinse de düzenli yapılması halinde kalıcı olarak tüy yok etme durumu söz konusu olabilir. Önemli olan nokta kişiye uygun tedavi yönteminin belirlenmesi ve FDA onaylı olan cihazlarla işlem yapılmasıdır. Uygun cihazın seçilmesi oldukça önem taşımaktadır.

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here