Belgelendirmede 24 Yıllık Tecrübeli Hizmet

Belgelendirme alanında 24 yıllık tecrübeye sahip olan firma kalite belgelerine ihtiyaç duyan kişiler için hizmet veriyor. Bu alanda uzman ekipleriyle çalışarak kişilerin ürün ve sistem belgelendirmesi işlemlerinin sorunsuz bir şekilde gerçekleşmesini sağlıyor. Üstelik firma aracılığıyla alınan belgeler dünya genelinde geçerli olan belgeler oluyor.

Firmanın Hizmetleri

Firma ürün ve sistem belgelendirmesi başta olmak üzere profesyonel hizmet veriyor. Firma tarafından verilen hizmetler belgelendirme hizmetleri, laboratuvar hizmetleri, eğitim hizmetleri, penetrasyon testi, muayene hizmetleri ve Iso 50001 eğitimi hizmetleridir. Firma penetrasyon hizmetlerinde işletmenin bilişim açıklarının bulunmasını sağlıyor.

Böylelikle işletmeler bilişim güvenlik önlemleri alıyorlar. Firmanın eğitimleri ise akreditasyon, temel ve personel eğitimleri oluyor. Laboratuvar alanındaki hizmetleri ise üretilen gıdaların analizi, havalandırma, elektromanyetik uyumluluk gibi testleri kapsıyor. Muayene hizmetlerin de ise üretim yapılan mekanın ve makinelerin muayenesi işlemi oluyor.

Firma Tarafından Verilen Belgelendirme Hizmetleri

Firma iki türde belgelendirme hizmeti veriyor. Bu hizmetler ürün belgelendirme ve sistem belgelendirme oluyor. Firmanın sistem belgelendirme hizmetleriyle verdikleri belgeler arasında ıso 45001, ıso 10002, ıso 9001 ve ıso 22000 belgesi bulunuyor. Ürün belgelendirme hizmetleri ise Helal Gıda, CE, Codex Alimentarius, Hijyenik Ürün, Gıdaya Uygunluk ve Malzeme Uygunluk belgelendirmesidir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here