27 Yıllık Deneyim ve Bilgi ile Juen

1989 yılın ocak ayında kurulan ve kurulduğu ilk günden bu yana evcil hayvanlarımızın ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılamamızı sağlayan Juen pet market, İnternet sitesini de oluşturarak hizmet kapasitesini ve sınırlarını genişletti.

27 yıldır hizmet veren pet market, kurduğu İnternet sitesinde binlerce farklı ürüne de yer vermiş. Eğer sizde evcil hayvanınızın ihtiyaçlarını güvenilir ve avantajlı bir yerden satın almak isterseniz bu mağazayı tercih edebilirsiniz.

Binlerce Çeşit Ürün

Mağazalarında birçok farklı canlıya ve kuru malzemeye yer veren pet shop, İnternet sitesinde ise 10000’i aşkın kuru malzemeye yer vermiş. Her bir ürününü detaylı olarak açıklayan ve görsellerini de sunan sitede, ayrıca oldukça da uygun fiyatlar sunulmuş.

Sizde balıklarınız, kediniz, köpeğiniz veya diğer hayvanlarınız için çeşitli ürünleri satın almak ve alırken kazanmak istiyorsanız, Juen Pet’i tercih edebilirsiniz. Ayrıca site üzerinden alışveriş yaparken üyelik de oluşturabilir ve böylelikle sonraki alışverişinizde zamandan kazanabilirsiniz.

Uygun Fiyatlar ve Juen Bonusları

Tüm ürünlerinde oldukça uygun fiyatlar sunan ve müşterilerine daima en iyi hizmeti vermeyi amaçlayan online pet shop, ekstra olarak bonuslar ve kampanyalar da sunuyor.

Dönem dönem indirimler de düzenleyen ve ürünlerin fiyatlarını çok daha avantajlı hale getiren firma, bununla birlikte outlet sayfası ile de hizmet veriyor. Bu sayede herkesin bütçesine hitap etmeyi hedefleyen firma, ayrıca Juen bonusu isimli bir sistem de oluşturmuş.

Alışveriş tutarına göre belirlenen bir bonus verilen bu sistemde, üyeliğiniz üzerinden direkt olarak bonuslarınızı görüntüleyebiliyor ve maddi karşılığını da anlık olarak görebiliyorsunuz. Gene bu bonuslar ile de ürünleri çok daha ucuz bir şekilde alabiliyor ve alışveriş yaparken tasarruf etmek imkanı buluyorsunuz.

Kaliteli ve Güvenli Hizmet

Şeffaf ve açık bir şekilde hizmetlerini yürüten pet firması, daima müşteri memnuniyetini önemsiyor ve çalışmalarını da bu doğrultuda gerçekleştiriyor. Bu sayede tüm müşterilerinden iyi dönüşler alan firma, giderek gelişiyor ve hizmet çeşitliliğini de artırıyor.

Eğer sizde güvenilir bir yerden pet malzemesi satın almak istiyorsanız, bu siteyi tercih edebilir ve diğer binlerce mutlu müşterinin arasına katılabilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here