Papaz Büyüsü Nedir? Nasıl Yapılır?

Papaz Büyüsü, yeryüzünde bulunan en etkili büyü türleri arasında yer almaktadır ve kara büyü kategorisi içerisinde yer bulur. Oluşturduğu etkiler ciddi zararlara sebebiyet verebilir ve bu etkiler uzun süre sürebilir. Özellikle Ortadoğu’da bu büyünün kullanımına sıkça başvurulduğu bilinmektedir.

Papaz Büyüsünün İsmi Nereden Gelir?

Orta Çağ’da bulunmuş Pagan Kabilelerine kadar uzanan köklü bir tarihe sahip büyü türü olması ile beraber ismi de pagan inancının kültüründen ortaya çıkmıştır. Süryaniler ve İbraniler tarafından da kullanılmış olan bu büyü türünde, buna bağlı olarak Süryani alfabesi ve İbranice kullanımı halen sürmektedir. İsminden dolayı Hristiyanlık ile arasında bir bağ olduğu düşünülse de böyle bir bağ mevcut değildir. Hristiyan din adamları olan papazlar ile aralarında da isim benzerliği bulunsa da papazlar tarafından bu büyünün kullanılması tasvip edilmez.

Papaz Büyüsü Türleri Nelerdir?

Papaz Büyüleri, birçok farklı amaç doğrultusunda yapılabildiği için buna bağlı olarak bazı türleri de bulunmaktadır. İsimlerini de bu amaçlarına göre alırlar. Bağlama İçin, Aşık Etme İçin, Geri Getirme İçin, Ayırma – Soğurma İçin, Kısmet Kapama İçin ve Cinsel Bağlılık İçin olmak üzere Papaz Büyüsü türleri bulunmaktadır.

Papaz Büyülerinin Etkileri Nelerdir?

Etkilerinin çok şiddetli olduğu bilinmesinin yanı sıra bu etkilerin oldukça uzun süre devam etmesi beklenen Papaz Büyüsü amaçlarına göre kişileri birçok farklı şekilde etkileyebilir. Bu büyü türü direkt olarak kişilerin iradesine müdahale etmektedir ve buna bağlı olarak istemsiz birtakım eylemlerin ve fikirlerin oluşmasına sebep olabilir. Bu etkilerin yaşandığı büyünün etkisi altındaki kişi tarafından bunlar kabul edilmez ve çevreden gelen uyarıları dikkate alınmaz.

Papaz Büyülerinin Bozulması

Papaz Büyülerinin yapılması oldukça zor bir durum olsa da bozulması bundan da zor olabilir. Bu büyünün etkileri, büyüyü yaptıran kişinin bozmaya yönelik bir karar almasına kadar devam edebilir. Bu denli zor olan bir büyünün bozulması için de oldukça tecrübeli ve işinin ehli bir medyumun yardımının istenmesi olmazsa olmazdır. Büyünün bozulması uygulaması sırasında, birçok işlem vardır ve bunlar hem büyüyü bozan kişi hem de büyüyü bozduran kişi tarafından büyük bir titizlikle uygulanmalıdır. Doğru bir uygulanış sonucunda büyünün bozulması gerçekleşebilir. Kişinin kendi başına bu büyüyü bozmaya yönelik çalışmalar yapması da son derece riskli olmakla beraber sonuç alınması da mümkün olmayacaktır.

Papaz Büyüsünün yanı sıra başta Geri Getirme Büyüsü olmak üzere tüm büyü türleri hakkında merak ettikleriniz için web sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here