Vücut Şekillendirme Cihazları

Fiziksel görünüşü önemi günümüzde büyük önem taşımaktadır. Belirli bir beden ölçüsüne sahip olmak, şekilli vücut ve estetik görünmek çok önemlidir. Teknolojinin ilerlemesi ile cilt bakım cihazları, lazer epilasyon cihazları ve bunlara ek olarak vücut şekillendirme cihazları geliştirilmiştir. Bu cihazlar markalarına göre farklı çalışma şekillerine sahiptiler. İnce bel, düzgün bacaklar, yuvarlak kalça ve düz bir karın sahibi olmak kadınların ortak hayalidir.

Zayıflama cihazı ile vücut şekillendirme işlemi uygulandığı zaman bu hayalinizi kısa sürede gerçekleştirebilirsiniz. Sıkı bir vücuda sahip olmak için uygulanan cerrahi yöntemler yüksek maliyetli ve kişi için çok zahmetlidir. Bu nedenle insanlar daha pratik ve kesin sonuç alabilecekleri yöntemleri aramaktadırlar.

Zayıflama Cihazı Nedir?

HIFU, Elektomanyetik ve radyo frekansı sistemleri ile çalışan, derinin en üst tabakasından en alt tabakasına kadar olan katmanlardaki yağları parçalayan cihazlara zayıflama cihazı denir.  Bu cihazlar sayesinde cerrahisiz liposuction operasyonu yapılabiliyor. Yağların parçalanması, yağın alınması ve yağ transferi işlemleri gerçekleştirilir. Soğutma teknolojisi sistemi ile çalışırlar.

Vücut şekillendirme cihazları da aynı teknolojiye sahip olan cihazlardır. İnsanlara ameliyatsız kilo verme ve sıkı bir vücuda sahip olma şansı sunar. Yağ yakımı sırasında cilin kolajen üretimini destekler. Halk arsında bu cihazların yanıklara ve cilt problemlerine neden olduğu söyleniyor. Sahip oldukları işletim sistemleri sayesinde herhangi bir komplikasyona neden olmazlar. Kişinin vücudunda var olan cilt problemleri giderilmeden bu uygulamalar yapılmaz.

Zayıflama Cihazının Sonuçları Nasıl Korunur?

Zayıflama cihazı başarılı sonuçları olan bir üründür. İhaz yardımı ile kilo veren ve yeni vücut formuna sahip olan kişiler bu formu korumak zorundadırlar. Kilo alma nedenleri ortadan kaldırılmalıdır. Horon hastalıkları olanlar mutlaka tedavi edilmelidir. Hareketsiz yaşam tarzı olan kişiler düzenli egzersiz yapmalıdır. Öğünlerinde yüksek kalorili ve yağı ürünler tüketilmemelidir. Cihaz size istediğiniz vücut şeklini verirken bu vücudu korumak sizin sorumluluğunuzdur.

Vücut şekillendirme cihazı kas ve yağ dokularınıza belirli bir form kazandırır. Alkol ve sigara kullanmak, düzensiz uyumak, hamur işini sürekli olarak tüketmek ve su içmemek gibi durumlar nedeni ile bu vücut formu bozulur. Hizmet aldığınız güzellik merkezindeki estetisyenden detaylı bilgi alabilirsiniz.

Zayıflama Cihazı Kullanım Alanı

Zayıflama cihazı kullanım alanları günümüzde çok yaygındır. Önceki yıllarda sadece güzellik salonlarında bu cihazlar yer alırken günümüzde, evlerde, iş yerlerinde ve hastanelerde kullanıyor. Medikal estetik sektörüne ayrılan bütçenin artması sektördeki firmaları bu alana yönlendirmiştir.

Vücut şekillendirme cihazı zayıflama ürünleri ile bir arada kullanılır. Çok nadir durumlarda bu cihazlar tek tercih edilir. Bu cihaz ileri derecede vücudu gerer ve sıkılaştırır. Bu germe sırasında vücutta incelme başlar. Bu cihazlar güvenli, sonuç odaklı ve başarılı hizmet verirler. Özellikle 40 yaş ve üzeri kadınlarda büyük değişim yaşatır. Yağ dokusu fazla olan kişilerin bu cihazları kullanması önerilmez. Cihaz kullanımı sonrasında vücutta yağ birikimi tekrar görülebilir.

Vücut Şekillendirme Cihaz Fiyatları

Vücut şekillendirme cihazları uzun yıllar bakım ve onarım gerektirmeyen ve yüksek performansta çalışan ürünlerdir. Maliyetleri yüksek oldukları için bu ürünler garantili olarak satılırlar. Markalar sattıkları cihazların bakımlarını periyodik olarak yapmak zorundadırlar.

Zayıflama cihazı ve şekillendirme cihazları fiyatları 5000- 10000 lira arasında değişiklik gösterebilir. Üretici firmalar müşterilerine belirli dönemlerde indirimli hizmet sunarlar. İhtiyacınız olan cihaz modellerini satın almak için firmalar ile tek tek görüşerek fiyat ve cihaz karşılaştırması yapmalısınız. Yüksek kaliteye ve FDA Belgesine sahip ürünleri satın almalısınız.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here