Burun Dolgusu Nasıl Yapılır?

Estetik manada en çok dikkat edilen ve en çok tercih edilen eylemlerden birisi de burun dolgusu yaptırmaktır. Burun doğuştan bozuk şekilde çıkabilir ya da sonradan bir kaza geçirdiğinizde burnunuzda bozukluklar meydana gelebilir. Bu tür bozukluklardan kurtulmanın en sağlıklı ve en garanti yol ve yöntemi ise kuşkusuz burun dolgusu yaptırmak olacaktır.

Burnunuzu yapılan dolgu tamamen alanında uzman estetik doktorları ya da güzellik uzmanları tarafından yapılan dolgulardır. Acısız, ağrısız ve ameliyatsız şekilde de yapılmakta olan bu dolgu işlemi oldukça kısa sürede halledilen bir işlemdir. Herhangi bir cerrahi müdahale ve işleme gerek kalmadan yapılan dolgu sayesinde burnunuzu istediğiniz boyut ve şekle sokabilir ve ömür boyu rahatlıkla kullanmaya devam edebilirsiniz.

Burun Dolgusu Nedir ve Nasıl Yapılır?

Dolgu işlemi tamamen doğal bir işlem olarak pratik şekilde yapılan bir uygulamadır. Alanında uzman bireyler tarafından yapılmakta olan bu işlemde herhangi bir cerrahi işleme gerek duyulmaz. Burun kenarları, yanağa yakın bölgeler, burun ucu, burun üst kemik kısımları ve burnun komple her tarafına dolgu işlemi yapılabilir.

Bu işlem alanında uzman kişiler tarafından cerrahi işleme gerek duyulmadan, ağrı, acı veya yanma gibi durumlar hissedilmeden yapılan bir işlemdir. Hem kolay hem de hızlı bir sürede yapılan dolgunun iyileşme süresi de oldukça hızlı geçer.

Burun Dolgusu Fiyatları

20 ile 30 dakikalık bir süre arasında yapılmakta olan dolgu işlemi için öncelikle anestetik bir krem uygulaması yapılıyor. Hislerini kaybeden burun kısmına bu süre içinde hiç vakit kaybetmeden hemen enjeksiyon yapılmaya başlanıyor ve dolgu işlemi kısa sürede tamamlanıyor.

Burnunuza herhangi bir zarar verilmeden derhal bu işlem en sağlıklı, hijyenik ve tamamen klinik ortamlarda gerçekleştiriliyor. Fiyat bakımından ve avantaj bakımından birçok kişinin tercihleri arasında yer alan dolgu işlemi sayesinde sizler de artık istediğiniz şekil ve büyüklükte burnunuzu kullanıyor olacaksınız.

Çene Dolgusu Avantajları Nelerdir?

Tıpkı burun ve dudakta yapıldığı gibi çene kısmında yapılan işlemler de çene dolgusu olarak adlandırılır. Çenede meydana gelen yamukluk, delikli yüzey ve benzeri durumları düzeltmek için çene dolgusu yaptırılabilir. Üstelik tamamen uygun fiyatlar çerçevesinde, tamamen bir klinik ortamında ve tamamen kalıcı olarak yapılır. Bu dolgu işlemi çeçen ile uyum gördüğü takdirde uzun yıllar boyunca kullanılabilir. Yüzünüze komple estetik bir görünüm kazandırır.

Dudak Dolgusu Nasıl Yapılır?

Dudaklar bazen doğuştan çok ince ve renksiz olabilir. Dudaklarınıza dolgunluk katmak ve renginde biraz daha canlılık kazanmak için dudak dolgusu yaptırabilir ve böylece dudaklarınızı olduğundan çok daha dolgun ve canlı gösterebilirsiniz. Dudaklar yüzde bulunan en önemli kısımlardır.

Yüzdeki estetiği tamamlamak için yapılan dudak dolgusu kırışıklıkları da ortadan kaldırarak daha genç görünmenizi sağlar. Dudaklara yapılan dolgu uygulaması ile birlikte ciltteki hiyalüronik asit seviyesinin de arttırılması amaçlanıyor.

Dudak Dolgusu Yaptıranlar

Ciltteki dengeyi sağlamak ve yüzdeki estetiği oturtabilmek için yapılan dudak dolgusu son derece önemli bir uygulamadır. Bu dolgu işlemini yaptıranlar ise sonuçlardan her zaman memnundur. Özellikle de alanında uzman bir kişi tarafından yapıldığı takdirde çok daha güzel sonuçlar elde etmek mümkündür.

Hem olumlu hem de kalıcı sonuçlar elde etmek için mutlaka uzmanına danışmakta fayda vardır. Yaptıracağınız alan bir klinik alanı olmalı ve mutlaka uzman ellerde bu dolgu işlemleri yapılmalıdır. Çeşitlerine göre ayrılan, kişilerin istek ve ihtiyaçlarına göre ayrılan dudak dolgusu, tıpkı burun ve çene dolguları gibi uzun sürelidir.

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here