İzmir Dudak Dolgusu Fiyatları

Estetik bir problem olan dudakların görüntüsünün hacimli ve daha belirgin olması için gerçekleştirilen işleme İzmir dudak dolgusu denir. Dudak dolguları hacimli ve güzel bir görüntü sağlamaya yardımcı uygulamalardır. Dudaklara uygulanan işlemlerde izmir dudak dolgusu fiyatları merkezlere bağlı olarak değişiklik göstermektedir. Merkezlerin nerede bulunduğu, dolgu malzemesinin kalitesi, uygulama yapılacak kişinin dudak yapısı gibi faktörler fiyat yapılandırmasında etkili olacaktır. Dudak dolgusu etkileri 6-12 ay arası iken bazı durumlarda 18 aya kadar etkisini yitirmeden dudak görüntüsü bozulmadan durur. Bu gibi durumlardan dolayı kullanılacak dolgu malzemesi önemli iken dudak dolgusu fiyatlarına da yansımaktadır.

İzmir İple Yüz Germe

Cilde yan etki yapmayacak ipleri ince uçlu iğneler yardımıyla cilde enjekte edilmesi işlemine İzmir iple yüz germe uygulamaları denir. Lokal anesteziyle yapılan kısa süreli ve güvenilir bir işlemdir. Kalıcı olma durumu 6 ay sürer ve 6 ay sonunda cilt içerisindeki ipler eriyerek yok olur. İpler ince uçlu iğnelerle cildin altına çapraz bir şekilde yerleştirilerek zarar görmüş dokuların onarılmasında tedavi niteliği taşır. Elastik olma özelliğini kaybetmiş cilt ve cilt altı dokularının yeniden onarılarak kişinin istediği gibi bir görünüm elde edilmesi amaçlanır. İple yüz germe kırışıklık ve sarkma tedavilerinde özellikle yüz bölgesinde uygulandığında etkili sonuçlar vermektedir.

İzmir Burun Dolgusu Nasıl Yapılır?

Burun dolgusu işlemleri lokal anesteziyle gerçekleşen ve burun üzerinde estetik dokunuşlar yapılarak görünüm düzeltme işlemidir. Kalıcılığı olmayan ama İzmir burun dolgusu işlemlerinden sonra doğal bir görüntüye kavuşmak için estetik tercihlerinizi burun dolgusundan yana kullanabilirsiniz. Burun dolgusu başka bir rahatsızlık tedavisinde olmamak üzere ve aşırı şekil bozukluğu yaşamayan kişilerde uygulanabilen bir estetik işlemdir. Burun üzerinden ince uçlu iğneler yardımıyla hyalüronik asit enjekte edilme işlemidir. Cerrahi müdahale gerektirmeyen burun dolgusu işlemi ile tüm kontür eksiklikleri, görüntü bozuklukları, asimetri gibi durumlar tedavi edilebilir.

İzmir Dudak Dolgusu Fiyatları

Dudak dolgusu dudakları daha hacimli gösteren ve lokal yapılan bir uygulamadır. Lokal olması ve acısız olmasından dolayı özellikle kadınlar tarafından tercih edilir. Kalıcı değildir fakat kalıcılığını arttırmak için düzenli uygulama yapılmalıdır. İzmir dudak dolgusu fiyatları kullanılan dolgu malzemesine göre değişiklik göstermektedir. Kullanılan dolgu malzemesinin kalitesi dudak dolgularında sorun yaratmadan kalıcılığını koruması için büyük önem taşır. Dolgu malzemesi olarak İzmir dudak dolgusu işlemlerinde bazen sentetik malzemeler kullanılır ve bu malzemeler kişilerde alerjiye sebep olur. Bu nedenle fiyatlar belli olmamakla birlikte mutlaka dolgu malzemesi kalitesi dikkate alınmalıdır. Dudak dolgusu kaliteli malzemeden enjekte edildiğinde kalıcılığı daha fazla olmaktadır. Özellikle kadınların sıklıkla uyguladığı estetik işlemler arasındadır.

İzmir Lazer Epilasyon Avantajları

Lazer epilasyon uygulamaları yaptıran kişiler birçok avantaja sahiptir. Lazer epilasyon öncelikle ağrısız ve acısız bir şekilde kıl köklerinin işlevlerini durdurur ve tekrar oluşmasını önler. Oldukça steril ve güvenli bir uygulama olan lazer epilasyon kişiye uygun tedavi seçenekleri de sunmaktadır. Lazer epilasyonla çok kısa sürede pürüzsüz bir tene ulaşmak mümkündür. Lazer epilasyon uygulamaları sadece kılları dökmek için değil aynı zamanda batık problemlerine de karşı pratik çözüm imkanı sunmaktadır. Lazer epilasyon seanslarında kişiler uygun olan yöntemler belirlenir. 4 farklı cihaz bulunur ve bu cihazların etkileri herkes de aynı değildir. Bu nedenle ön görüşme sağlayarak kıl ve cilt yapısına uygun olan yöntem belirlenmeli ve hasta bilgilendirilmelidir. Etkili ve kalıcı sonuçlar için mutlaka uygulamayı yapan uzman kişiden bilgilendirmeleri almanız faydalı olacaktır.

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here