Şıklığın Sırrını Veren Yeni Sezon Etek ve Gömlekler 

Kadın giyimde şıklığı belirleyen trendler bu yıl doğal materyalleri, doğayı yansıtan renk ve desenleri gösteriyor. KOTON, kadın gömlek ve etek koleksiyonlarında yer verdiği detaylarla modayı dolaplarınıza taşımanıza yardım ediyor. Sürdürülebilirliğin önem kazandığı dünya modasına uyum sağlayan KOTON, özgün koleksiyonunu cıvıl cıvıl detaylarla benzersiz kılıyor.

Uçuş Uçuş Kumaşlar, Kıpır Kıpır Desenler Eteklerde

Yılın etek modasında geçmişin izleri açık açık kendini gösteriyor. Yeniliklerin ayrıntılarda hayat bulduğu eteklerde klasikler güncelleniyor. Midi boyların, mini eteklerin, volanların, fırfırların, çiçek desenlerinin ve düğmelerin bol bol vitrine çıktığı sezonun yıldızının etekler olduğunu görebilirsiniz. KOTON yeni sezonda, asimetrik formdaki pilili mini etekleri kullanıcılarla buluşturuyor.

Geçen sezondan itibaren etekleri süsleyen mini çiçek desenleri bu kez derin yırtmaçlarla daha dişi görünüm vadediyor. Şifon kumaşların kullanıldığı tasarımlar volanlı kesimlerle, asimetrik dikişler ve kıpır kıpır renklerle görkemli bir hal alıyor. Etek modasında öne çıkan bir diğer trend ise düğmeler oluyor. Özellikle midi boy kalem eteklerde önde dizilen sıra sıra düğmeler, stile fark yaratan bir detay ekliyor. Fırfırlı etekler, pilili uzun modeller, kemerli alternatifler de KOTON koleksiyonunda bayan etek modelleri arasında kendine yer buluyor.

Retro Dokunuşlarla Tamamlanan Gömlekler 

Bayan gömlek modelleri bu yıl trendler içinde yepyeni bir sayfa açıyor. Keten karışımların, pamuklu kumaşların sıklıkla kullanıldığı KOTON koleksiyonunda gömlekler doğallıktan yana görünüyor. Düşük omuzların, regular kesimlerin, büyük düğmelerin dikkat çektiği tasarımlar, görenlere 70’li yılların özgür ruhunu anımsatıyor. Göğüs bölümüne yerleştirilen büyük ve kapalı cepler, 90’lı yılların modellerine gönderme yapıyor. Nakışlar, bağlamalı üstler, çizgili desenler, floral baskılar rahatlığı ön plana alıyor. Eteklerde görülen fırfırlar, gömleklerin de detaylarında göze çarpıyor. KOTON, kadın modasına yön veren tasarımlarının her ayrıntısında sezon modasını vurgulamaya devam ediyor. Uzun modellerin görüldüğü gömlekler arasında crop tasarımlar da kendine yer buluyor. Bohem izlenim uyandıran geniş kesimli gömleklerin yanında klasik modeller de kadınların dolaplarında yer almaya hazırlanıyor.

Siz de yılın gözde gömleklerini, en şık eteklerle kombinleyerek giyebilirsiniz. KOTON kadınları, rahat gömlekleri gözde eteklerle takımlarken şık çantalardan, geniş bantlı terliklerden ve küçük halka küpelerden destek alıyor. Kusursuz görünen, şık ve trend bir kombin, KOTON koleksiyonunu tercih edenler için zorluk olmaktan çıkıyor. Ürün seçkisinden dilediğiniz modelleri seçebilir, dolabınızı trend parçalarla donatarak kolaylıkla kombinler hazırlayabilirsiniz. KOTON’un her bütçeye hitap eden bayan etek modelleri ve bayan gömlek modelleri seçeneklerini hemen inceleyebilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here