Mersin Ortopedi

Tıbbi bilimlerin en önemli dallarından biri olan Ortopedi ve Travmatoloji bölümü, kas ve iskelet sistemi hastalarının yanı sıra, travmaya bağlı olarak meydana gelmiş yaralanmalar, el, omuz, dirsek ve diz rahatsızlıklarında tanı ve tedavileri gerçekleştirmektedir. Mersin ortopedi alanında hizmet veren alanında en iyi doktorlar ile bu tür rahatsızlıkların tedavisi en iyi şekilde gerçekleştirilmektedir.

Ortopedi ve travmatoloji alt bilim dalları ise; artroplasti, spor travmatolojisi, boy uzatma ve bacak eşitsizlikleri, çocuk ortopedi ve travmatolojisi, el cerrahisi ve mikro cerrahi, diz cerrahisi ve artroskopik cerrahi, omuz ve dirsek cerrahisi, ortopedik onkoloji, ayak ve ayak bileği cerrahisi ve kemik iltihapları tedavisi şeklindedir. Mersin ortopedi doktoru olarak görev yapan Dr. Fatih Kemal Doğan, ortopedi ve travmatoloji alanında, çeşitli rahatsızlıkların tedavisinde son derece başarılı sonuçlar ortaya çıkarmaktadır.

Doğumsal nedenlere bağlı olarak ortaya çıkan kalça çıkıkları, bacaklardaki eşitsizlikler, menüsküs yaralanmaları, eklem bağlarındaki ezilme ve burkulmaların yanı sıra sinir sıkışması, tetik parmak, tenisçi dirseği, topuk dikeni ve eklem kireçlenmelerinde tedavi yapmaktadır

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here