Ev Form web sitesi dekorasyon ve mobilya alanına oldukça yeni bir soluk getirerek rakipleri arasında büyük bir çıkış yaşamıştır.

Geçtiğimiz 6 ay içerisinde yapmış olduğu satışlar 100 binin üzerinde olması durumuna bakıldığında ise hitap ettiği kitlenin geniş olduğunu söylemek yanlış olmaz. 2009 yılından bu yana aktif halde bulunan web sitesi 4.000 metre karelik bir kapalı depoya sahiptir. Diğer ürünler ya da piyasa içi maliyet artışı yaşanma ihtimali Ev Form web sitesi için geçerli bir durum değildir.

Sabit ve uygun fiyat garantisi site ziyaretçilerine ilk kurulduğu günden itibaren verilmektedir. 128 BİT SSL sertifikaya sahip olan Ev Form Kredi kartı kullanıcılarına vade farksız 6 ay’a varan taksit imkanları sunmaktadır. Satışı yapılan ürünlerin garanti süresinin 2 yıl yani 24 ay olması da güvenilirlik açısından alıcılara oldukça cazip gelmektedir. Bir çok kişinin aradığı özelliklere ve seçenek çeşitliliklerine hitap edebilecek ürün tasarımları ile bu avantajlar birleştiğinde rüketiciler için geri çevrilemeyecek bir teklif ile Ev Form hizmetlerini sunmaktadır.

Kaliteyi Ucuza Almak İçin EvForm

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here