Bireysel Madencilik Nedir? Nasıl Yapılır?

Stark Chain, son derece modern ve ilgi çekici madencilik sistemi ile madencilerin ilgi odağı olmayı hedefliyor. Bu doğrultuda madencilere birçok yöntem ile madencilik yapma şansı sunan Stark, sahip olduğu Proof of Active algoritması ile de herkesin kullanabileceği kolaylıkta bir sistem sunuyor. Benzersiz dağıtım algoritması da denen bu özelliğinin yanı sıra başlıca Stark Chain özellikleri, tersine yarılanma, çevre dostu madencilik ve Memo Wallet olarak gösterilebilir.

Bireysel Madencilik Nedir?

Bireysel madencilik, kendisine ait bilgisayarı bulunan ve buradan madencilik yapmak isteyenler için geliştirilmiş bir madencilik yöntemidir. Yeterli miktarda Stark’ı stake eden ve bilgisayarını internete bağlama imkanı olan herkes için uygun olan bir madencilik türüdür. Yüksek maliyetli donanım harcamaları yapmayı gerektirmemesi ile öne çıkar.

Bireysel Madencilik Nasıl Yapılır?

Bireysel madencilik yapmak için hazırlanmış olan madencilik programlarını, ilgili bilgisayarınıza yüklemek yeterli olacaktır. Henüz MacOS X uyumlu olan program hazır olmasa da Windows ve Linux işletim sistemine sahip bilgisayarlar için kurulabilir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here