Crypto Pro World Hakkında

Crypto Pro World, Blockchain teknolojisinin desteğini alan ve bu teknoloji ile güçlendirilen dijital bir pazaryeridir. Bu pazaryeri üzerinden Blockchain Network tabanlı olarak, kripto para piyasasının yeni üyesi Stark Chain madenciliği gerçekleştirilebilir.

Birçok özelliği ile kripto paraların eksiklerini gidermek ve onlarda olmayanlara sahip olmak amacıyla ortaya çıkan Stark projesi, Proof of Active algoritması sayesinde madencileri, bilgi düzeyine göre ayırmadan madenciliğe davet ediyor.

Crypto Professional Solution World Nedir?

Crypto Professional Solution World ile madenciliği yapılabilen Stark’tan kazançlar elde edilebilir ve buna ek olarak bonuslar kazanılabilir. Son derece işlevsel olan Crypto Pro, üyeliği olan ilgili tutarı verilen cüzdan hesabına yatıran herkese madencilik yapma fırsatı tanıyor.

Para transferinin yapılmasının ardından çok kısa bir sürede madencilik yapılmaya başlanabiliyor. Madencilikten çıkma işlemleri ise en az giriş yapması kadar kolay. 3 aydan daha fazla süredir yapılan madenciliklerden, 3-6 ay arası %10, 6-12 ay arası %5 kesintiye uğrayarak çıkılabiliyorken, 1 yıl sonrası kesinti yapılmıyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here