Haberi rant olmaktan çıkaran Hibya, yayın ilkeleri ile özlediğimiz medya tadını geri getirdi.
Şimdi ise mobil dünyanın sınırlarını zorluyor. App Store ve Google Play’da yerini alan Hibya, benzersiz sadeliği ile köpük haber ve reyting kaygısı olmadan Türkiyen’nin ve Dünya’nın gündemini okuyucuları ile buluşturuyor.

Haber, İlan, Basın, Yayın, Ağı harfleri 1.5 yıl önce “HİBYA” kelimesi ile yeniden hayat buldu. Hibya, Türkiye’nin yaşama, siyasete, ekonomiye, kültür-sanata dahası geleceğine yepyeni bir ışık oldu.
“Geleceğe en büyük yatırım tarafsız bakış ve yansızlık” sloganı ile yola çıkan Hibya, pandemi ile yeni bir gelecek kuruyor, unuttuğumuz yitirdiğimiz değerlerin üzerine yenilikçi yaklaşımlarıyla farklı bir bakış açısı sunmaya devam ediyor.

–    Kolay haber giriş sistemi ile hem işsiz kalan meslektaşları için yeni bir yayın adresi oldu, hem de haberin önündeki rica minneti kaldırdı.
–    120’den fazla sitesiyle tarafsız haberi, mikro ve tematik olarak yayımlanıyor.
–    Tarafsız bir ağda tüm firmaları “Basın Odası” kategorisinde buluştu.
–    Hibya, PR Odası ile basın emekçileri ve iletişim danışmanlarının emeklerine sahip çıktı.
–    Abonelerine test etmeleri için sunduğu haberleri ile 24.000 fazla yayıncının ana haber kaynağı oldu.
–    Online etkinlikleri canlı yayınlayarak, kolay ve ulaşılır hale getirdi.

Hibya Haber Ajansı

Hibya Haber Ajansı Hakkında;

Basın emekçileri tarafında emek yoğun sermaye ile kurulmuş olan Hibya; Haber, İlan, Basın, Yayın ve Ağı kelimelerinden oluşmakta olup yeni nesil bir medya organizasyonudur.

Sizlere; Siyasetin minimize edildiği, asayiş haberlerinin  yok denecek kadar azaltıldığı bu yeni gelişmiş medya sisteminde tamamen insana odaklanılarak beşeri süreçler üzerinden analiz ve detaylarla yaptığımız yayınlarla geldiğimiz noktayı sunmak isterim;

Türkiye’nin yeni uluslararası haber ajansı Hibya, Türkiye de İnternet üzerinde  1 yıl da ilk 1000’in içerisine girmeye başararak medyaya yeni bir soluk getirdi..

Bünyesinde 60’dan fazla siteye sahiptir. Haberin üretimini sağladığı gibi özel kategoriler ayırarak kendi yayınlarıyla sektöre fark katmakla kalmayıp kişiye özel haber sağlamayı odaklanmıştır.

Tüm basın mensupları başta olmak üzere şahıs ve şirketlere ön onaylı haber girişi imkanı sağlıyor. Haberin önündeki rica ve minneti tamamen kaldırıyor

Hiçbir sermaye kuruluşundan destek almadan ve hiçbir siyasi kuruluşa yakın olmadan bugünlere geldik. Sizlerin bu dönemde çok fazla desteğinize ihtiyacımız var.

Hibya Haber Merkezi  [email protected]

Whatsaap Haber İhbar Hattı 0538 482 70 50

Sosyal Ağlar:
https://twitter.com/hibyanewsagency
https://www.instagram.com/hibyanewsagency/
https://www.facebook.com/hibyahaber
 

Uygulama Adresleri:

https://apps.apple.com/tr/app/hibya/id1521537205?l=tr

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.hibyamobil.hibya

 

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here