Satılık Yüzer Duba

Şirket 25 yıllık hizmetler yapmış olan bilgi ve donanım sahibi firmalardan almış olduğu tecrübeyle 2013 yılında kurulmuştur. Ekipleri oldukça profesyoneldir ve birçok projelerde çalışmaları olmuştur. Ayrıca şirket, Türkiye pazarında hem deniz inşaatı konusunda hem de kurtarma işlemlerinde öncü firma rolünde bulunmaktadır.

Bunun dışında ise şirket, insanların sağlığını, doğal kaynakları ve çevre ilkelerini koruyarak müşteri memnuniyetini de kazanmaya çalışmaktadır. Ve her zaman yenilikçi teknolojileri izleyerek hizmet kalitelerini bu yönde artırmaya çalışmaktadırlar. Yük taşımak için ise satılık yüzer duba bulunmaktadır yani denizde bir alan belirlemek için kullanılabilir.

Misyonları Nedir?

Misyonları, güvenli, olağanüstü ve kaliteli hizmet vermeye çalışmaktır. Bu hizmetlerle beraber müşterileri düşünerek müşteri memnuniyetine de önem vermektedirler

Vizyonları Nedir?

Vizyonları ise müşterilere Karadeniz ve Akdeniz’de güverte mavnaları, deniz inşaatı ekipmanları ve yeni binaları sağlamaya yönelik çalışmalar yaparak o bölgede öncü olmaya çalışmaktır.

İlkeleri Nelerdir?

İlkeler ise kalite, güvenlik, müşterileri daima memnun etmek, iş için deneyim ve yapılan tüm çalışmalar için sürdürülebilirlik şirketin ilkeleri başında gelmektedir.

Hizmetleri Nelerdir?

Hizmetleri ise şu şekildedir:

  • Römorkör İşleri
  • Tarama İşleri
  • Güverte Mavna
  • Uzan Dalış Ekibi İle Beraber Sualtı Hizmetleri
  • Kullanışlı Olan Yeni Yapılar
  • Son Teknoloji İle Olan Deniz Boyaları

Yukarıda saymış olduklarımız şirketin vermiş olduğu hizmetlerdir.

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here