Minivan Expres Taşımacılığı

Minivan Expres taşımacılığı ile hava ve deniz yollarıyla yapılan taşımacılığa göre daha hızlı ve daha ekonomik şartlarda yüklerin nakliyesi yapılabilir. Çelikor Global Lojistik, minivan express taşımacılığı hizmetleri yanı sıra konteyner kiralama ve konteyner depolama hizmetlerini de başarıyla gerçekleştirir.

Ürün ve Hizmet Kalitesi

Müşteri memnuniyetini en önemli hedef olarak gören firma, çalışanlarına verdiği eğitimlerde de bu hedefin önemini anlatır. Yapılan tüm işlerde güler yüzlü ve kaliteli bir hizmet anlayışı hakimdir. Taşımacılık faaliyetlerinin her aşamasında uluslararası standartlarda profesyonel hizmet sunulur.

Müşterilerin yüklerinin taşınması sırasında uzaktan takip sistemleri ile araçların 24 saat boyunca anbean takibi yapılarak gerekli güvenlik önlemleri alınır.

Son teknolojiye uygun modern araçlarla deneyimli ve uzman kadro bir araya gelince müşterilerin memnuniyetini kazanacak sonuçlar ortaya çıkar. Lojistik ekipleri arasındaki hızlı ve doğru bilgi akışı, şeffaf hizmet anlayışı ile teslimatlar tam zamanında gerçekleştirilir.

Firmanın yılların verdiği tecrübesinden, şimdiye kadar yapmış olduğu işlerin piyasada oluşturduğu güvenden yararlanmak isteyenler tercihlerini Çelikor Global Lojistik’ten yana kullanabilir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here