En Sağlıklı Meyve Fidanlarına Ulaşım

Fidan İstanbul, peyzaj mimarları ve ziraat mühendislerinin kontrolünde yetiştirilen sağlıklı meyve fidanlarını satışa sunuyor. Ürünlerin içinde akla gelebilecek her türlü meyve fidanı bulunuyor. Aşılanması gereken fidan türleri aşılı olarak alıcılara ulaştırılıyor.

Sertifikalı Ürünler

Fidan İstanbul tarafından satılan ürünlerin tamamının bakanlık sertifikası bulunur. Sertifikalar fidanların yasal mevzuata uygun olarak yetiştirildiğinin göstergesidir. Fidan dikecek ya da fidanlık oluşturacak alıcılar güvenle firmanın ürünlerini alabilir.

Fidan ve Bahçecilik Eğitimleri

Fidan İstanbul’dan alışveriş yapmak için web sitesi üyeliği gerekir. Üyelere haftalık periyotlarda fidan ve bahçecilik ile ilgili bilgiler mail yoluyla gönderilir. Tüm bilgiler peyzaj mimarları ve ziraat mühendisleri tarafından hazırlanır. Meyve fidanı satın alırken ya da daha sonrasında alıcılardan gelen sorulara da uzman kişiler tarafından cevap verilir.

Uygun Fiyat ve Kargo

Meyve fidanlarının fiyatları piyasanın oldukça altındadır. Kargo ücretleri de düşük tutulur ve teslimattan sonra alınır. Yılın belli dönemlerinde yapılan kampanyalarla kargo ücreti alınmayabilir. Ayrıca belirli ürünler için yılın her zamanı kargo ücretsizdir.

Yılların tecrübesi ile kargolar ürünlerin zarar görmeyeceği şekilde paketlenir ve sarsılmadan ulaşması sağlanır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here