Ücretsiz İnstagram İçerik İndirici

Günümüzde İnstagram uygulaması üzerinde gördükleri yazı, söz, video veya fotoğraf paylaşımlarının indirerek kendileri kullanmak isteyebiliyorlar. Ancak uygulama üzerinden bunu yapmak mümkün olmadığı için İnstagram story indir ihtiyacı duyanlar ücretsiz araç arıyorlar. Web sayfası ücretsiz İnstagram içerik indirici aracı sayesinde kişilerin indirmek istedikleri içerikleri bilgisayar ya da telefonlarına indirmelerini sağlıyor.

Kolay Kullanılabilen İndirme Aracı

Web sitesinde yer alan indirme aracı kolay bir şekilde kullanılabiliyor. İnstagram video indir işlemini yapmak isteyenler beğendikleri videonun linkini girerek indirme işlemine başlayabiliyorlar. Ayrıca video link bilgisi bulunmayanlar videoyu gördükleri hesabın kullanıcı adını girerek de indirme işlemi yapabiliyorlar.

Gizli Hikaye İzleme İmkanı

Instagram hesabı sahipleri paylaştıkları hikayelerin herkes tarafından görüntülenmesini engellemek adına gizli paylaşım yapıyorlar. Bu sayede sadece hesapta takipçi olarak görünen kişiler hikayeleri izleme imkanı bulabiliyorlar. Ancak sitede bulunan ücretsiz araç sayesinde İnstagram gizli hikaye izle işlemi yapılabiliyor. Aracı kullananlar hikayeleri izlerken aracı kullanmak için açtıkları hesabın bilgileri hikayenin izleneceği kişiyle paylaşılmıyor.

Güvenli İnstagram İçerik İndirme Aracı

Web sitesi üzerinde kullanılabilen instagram hikaye indir aracı güvenlilik sağlıyor. Araçta yapılan aramalar ve indirilen dosyalar site üzerinde tutulmuyor. Böylelikle başkasına ait olan gönderiler site tarafından kullanılmıyor veya başkalarıyla paylaşılmıyor.

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here