Reyting TV Farkıyla Reyting Takibi

Televizyon kanalları arasındaki reyting savaşları her dönemde var olmuştur. Günümüzde de devam eden bu mücadele, kanalların başarısını ve reklam gelirlerini etkileyen en önemli faktörlerden biridir. Güvenilir bir kaynaktan sonuçları takip etmek isteyenler her gün saat 10.30 ve 11.00’de Reyting TV Adresinde sonuçları görebilir.

Karşılaştırmalı Sonuçlar Görülebilir

Günlük reyting sonuçları düzenli olarak ve açıklandığı anda Reyting TV web adresinde görülebilir. Kanallarda gün boyunca var olan yayın akışları saat saat verildikten sonra reyting mücadelesinin sonuçları da hem totalde hem de AB grubunda ayrı ayrı verilir. Haftanın her günü için açıklanan sonuçlarla birlikte bir hafta öncesinin sonuçları da verilerek dizi reytingleri hakkında karşılaştırmalı olarak bilgi sahibi olma imkanı sağlanır.

Sitede sevilen dizilerin reytingleri yanında haftalık bölüm özetleri de verilir. Ayrıca dizilerde gerçekleşen esaslı değişiklikler hakkında bilgi ve yorum içeren yazılara da buradan ulaşılabilir. Mesela bir diziye giren yeni bir karakter ya da ünlü bir oyuncu varsa reytinglere etkisinin nasıl olduğu yönünde fikir verici içeriklere ulaşılabilir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here