Güvenilir Firmayla Güvenilir Test Hizmetleri

Tüketmiş olduğumuz ürünlerin kullanışlı olmasından önce sağlıklı olmasını isteriz. Her gün düzenli olarak kullandığımız birçok ürün bizlerin eline ulaşmadan önce belirli testlerden geçer. Sağlık sektöründe öncü olan firma bizler için bu testleri doğru, güvenilir ve profesyonel bir şekilde yapıyor. Özellikle uzman kadrosu sayesinde ürün üreticilerine kaliteli test hizmeti sunuyor.

Firmanın Sağladığı Test Hizmetleri

Kullanmış olduğumuz dezenfektanlar, medikal ürünler, birebir temas ettiğimiz giysiler, yüzümüze sürdüğümüz kozmetik ürünleri ve daha birçok ürün bizlere ulaşmadan önce belirli aşamalardan geçmelidir. Sağlığımıza uygunluğu, alerjen madde içerip içermemesi gibi faktörler analiz edilmelidir. Firma binden fazla test seçeneğiyle sizlere test imkanı sunuyor. Medikal testler, koruyucu giysi testleri, Covid-19 testleri, askeri testler, mikrokimya testleri, dezenfektan testleri, biyolojik testler, endüstriyel testler, virüsidal testler, kozmetik testleri, refrakter testleri ve daha birçok test firma tarafından yapılıyor.

25 Yıllık Deneyim

Firma yılları aşkın deneyim ve bilgisiyle sektöründe öncü olmaya devam ediyor. Profesyonel ekibi son teknolojileri sayesinde güvenilir ölçüm hizmeti sunuyor. Büyük bir titizlikle çalışmalarını laboratuvar ortamında gerçekleştiren ekip hassas ve özverili çalışıyor.

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here