Bugun...
Bizi izleyin:
  • BIST
   0
   BIST
  • DOLAR
   0
   Dolar
  • EURO
   0
   Euro
  • ALTIN
   0
   AltınBorç Kapatma Kredisi Veren Bankalar Hangileridir?

Tarih: 05-01-2017 11:44:40 + -


Kredi kartı kullanımı ve kredi kullanımı son günlerde iyice artmaktadır. Özellikle kredi kartının bilinçsiz bir şekilde kullanılması birçok kullanıcının borç batağına düşmesine sebebiyet vermektedir. Bir kaç bankaya birden aylık borç ödeyen kullanıcılar bu durumu bir süre sonra kaldıramamakta ve yasal takibe düşmektedir. İşte bu durumda da karşılarına Borç kapatma kredisi veren bankalar hangileridir şeklinde sorular çıkmaktadır.


Borç Kapatma Kredisi Veren Bankalar Hangileridir?

Kredi kartı kullanımı ve kredi kullanımı son günlerde iyice artmaktadır. Özellikle kredi kartının bilinçsiz bir şekilde kullanılması birçok kullanıcının borç batağına düşmesine sebebiyet vermektedir. Bir kaç bankaya birden aylık borç ödeyen kullanıcılar bu durumu bir süre sonra kaldıramamakta ve yasal takibe düşmektedir. İşte bu durumda da karşılarına Borç kapatma kredisi veren bankalar hangileridir şeklinde sorular çıkmaktadır. Bankalardan bazıları borçlarını yapılandırmak isteyen müşterilere borç kapatma kredisi vermektedir. Bu şekilde de müşteriler borçlarını yapılandırarak tek bir bankaya borçlanmakta ve uzun vadeli şekilde borçlarını ödeyebilmektedirler. Peki, hangi durumlarda borç kapatma kredisi kullanılır ve borç kapatma kredisi veren bankalar hangileridir?

Hangi durumlarda borç kapatma kredisi kullanılmalıdır?

●Eğer ki borçların askeri tutarı ödenemez seviyeye gelmişse uygun faiz imkânı sunan bir bankadan tekrardan kredi çekilerek uzun vadeli şekilde kredi çekilerek diğer bankalara borçlar ödenir. Daha sonra uzun vadeli şekilde yeni kredi ödenir.

●Yasal takibe girilmişse ve bu durumda da borçların ödenememesi söz konusu ise yeni bir bankadan kredi çekilerek borçlar tek bir kredi altında yapılandırılır. Daha sonra da uzun vade de borçlar ödenir.

●borç kapatma kredisi çekmek isteyen müşteriler tüm bankalara olan borcu miktarında kredi çekebilirler. Yani yeni kredinin amacı tüm borçları tek çatı altına birleştirmek olduğundan dolayı tüm borçlarından daha az kredi çekemezler.

Borç kapatma kredisi veren bankalar hangileridir?

Finans Bank:

Finans bank borç kapatma kredisi veren bankalar arasında en uygun faiz imkânı sağlayan bankalar arasına girmektedir.48 ay vadeli kredi veren banka üstelik çekilen kredi için uygulamış olduğu faiz oranı %1.20 şeklinde olmaktadır.

Şeker Bank:

Borç kapatma kredisi veren başka bir banka ise Şeker Banktır. Banka 100.000 TL ye kadar kredi imkânı sağlamaktadır.48 aya kadar vade imkânı sağlayan banka ayrıca faiz oranını ise %1.25 şeklinde belirlemektedir.

Vakıfbank:

Banka 75.000 TL ye kadar borç kapatma kredisi vermektedir. Bankanın uygulamış olduğu faiz oranı ise %1.32 şeklinde olmaktadır.48 aya kadar vade imkânı sağlamaktadır.

Türkiye İş Bankası:

Borç kapatma kredisi veren bankalar hangileridir şeklinde merak edenlerin bakabileceği başka bir banka ise İş Bankasıdır. İş Bankası 80.000 TL ye kadar kredi vermekte ve faiz oranı %1.32 şeklinde olmaktadır.


Etiketler :

FACEBOOK YORUM
Yorum

DİĞER Ekonomi Haberleri

ÇOK OKUNAN HABERLER
 • BUGÜN
 • BU HAFTA
 • BU AY
SON YORUMLANANLAR
FOTO GALERİ
FOTO GALERİ
VİDEO GALERİ
 • Osman Zeki Öner
  Osman Zeki Öner
 • Osmanlı
  Osmanlı
 • Kubat Ötme Bülbül
  Kubat Ötme Bülbül
 • Neşet Ertaş Evvelim Sen Oldun
  Neşet Ertaş Evvelim Sen Oldun
 • Aytaç Doğan İç Benim İçin
  Aytaç Doğan İç Benim İçin
 • İsmail Tunçbilek Derdin ne
  İsmail Tunçbilek Derdin ne
VİDEO GALERİ
YUKARI