Bugun...
Bizi izleyin:
  • BIST
   0
   BIST
  • DOLAR
   0
   Dolar
  • EURO
   0
   Euro
  • ALTIN
   0
   AltınEvde Para Kazanma - 14 Mart 2017 Salı

Tarih: 14-03-2017 16:46:23 Güncelleme: 14-03-2017 16:52:23 + -


Şuan baktığımız zaman evde para kazanma yollarının oldukça fazla olduğunu görebilirsiniz. Örnekler ile ilerleyecek olursak ilk olarak bayanların yapabileceği işlerden bahsedelim.


 Evde Para Kazanma - 14 Mart 2017 Salı

Günümüzde ev hanımlarına artık para kazanmanın  bir çok  şekli sunulmaktadır. Bunların içinde bayanların sevdiği kokulu taş çalışması bulunmaktadır. Evde kokulu taş yaparak para kazanmak için facebook  yada instagram hesabınızdan satış yapıp para kazanabilirsiniz. Özellikle düğün,nişan sünnnet, nikah organizasyonları yapan firmalardanda iş alabilirsiniz. Kokulu taş yaparken temiz ve özenli çalışırsanız ve zamanında teslim ederseniz  firmalardan daha çok iş alabilirsiniz. Mis kokusuyla yaptığınız işten hem zevk alacak hemde para kazanacaksınız.

Nasıl Başlayabilirsiniz ?

Öncelikle birkaç tane kokulu taş kalıbı ve kokulu taş tozunu satın alıp elinizin alışması için çalışmalar yapabilirsiniz. Büyük sermayeler isteyen bir işdeğildir. Çevrenizdeki insanlara göstererek sipariş alabilirsiniz. Ayrıca bulunduğunuz şehirdeki işveren firmaları arayıp bulabilirsiniz. Büyük siparişler aldığınızda arkadaşlarınızla çalışmanız zamanında teslim etmenizi sağlayacaktır. Gün içinde 2 ,3 saat çalışmanızla bile güzel kazanç elde edebilir ayrıca kendinize hobi yaratmış olursunuz. Bu işin içine girdikçe yaratıcılığınızı geliştirip yeni fikirler  üretebilirsiniz. Kapsamlı öğrenmek için halk eğitim merkezlerinin ücretsiz vermiş olduğu kurslardan yararlanabilirsiniz. Her kesin yapabileceği kolaylıkta ve kazançlı bir iş imkanıdır.Organize olmak, hedef koymak ve kimlerle çalışabileceğinizi tayin etmek.

Kokulu taş yapımında yaratıcılığınız büyük önem kazanır. Küçük dokunuşlarla yaptığınız taşları daha dikkat çekici hale getirebilirsiniz. Sepet içinde sunum, şişlere takılmış küçük kokulu taşlar yaratıcılığınızla daha hareketli hale gelir. Firmalardan iş aldığınızda gerekli malzemeler size temin edilecektir. Sizin yapmanız gereken temiz bir iş ve zamanında teslim. Hem para kazanacaksınız hem eviniz mis gibi kokacak. Bütün ev hanımlarının yapabileceği kolaylıkta ve hanımların seveceği bir uğraş olup sizin para kazanmanızı sağlayacaktır. Son birkaç yıldır dikkat çekmiş ve sürekli yenilikle karşımıza çıkan bir iş imkanıdır. Hem ev de hem para kazanmak bayanların ilgisini çeken bir iştir.

Her bireyin içerisinde olan girişimci ruhu, özellikle gün içerisinde boş kalınan vakitlerde ortaya çıkmaktadır. Bu vakitlerde, kişiler nasıl bir faaliyete geçebilecekleri, daha iyi bir ekonomik duruma nasıl gelecekleri, zahmetsiz bir şekilde nasıl para kazanacaklarını ya da topluma nasıl bir fayda sağlayabilecekleri konusunda adeta beyin fırtınası yaşamaktadırlar. Özetle evde para kazanmak konusu ile ele alacağımız bu durum, aslında kişilerin farkında olmadan birçok sektörü ortaya çıkarmasına vesile olmuştur. Çünkü, istihdama katılan kişilere baktığımız zaman, tamamının yüksek ücretler ile çalıştığını, iş verenlerine ise daha fazla bedellere işçi çalıştırma durumlarını doğurduğunu görmekteyiz. Ödenen sigorta primleri ya da işsizlik ücretleri, bunların sadece ikisidir. Durum böyle olunca, kişiler kısa zamanda çok kazanç sağlamanın yollarını arayarak, işletme sahipleri de daha uygun koşullarda nasıl eleman çalıştıracaklarını düşünerek çok farklı yollar bulmuşturlar.

Şuan baktığımız zaman evde para kazanma yollarının oldukça fazla olduğunu görebilirsiniz. Örnekler ile ilerleyecek olursak ilk olarak bayanların yapabileceği işlerden bahsedelim. Aksesuar kullanımına büyük önem veren kadınlarımız, sürekli farklı modelleri araştırdıklarından dolayı, takı tasarımcıları neredeyse model üretmekte sıfırlanmış durumdadırlar. Bundan dolayı, evlerinde yeni bir tasarım yapacak olan kişilere ya da kendi malzemeleri ile aksesuar yapacak olan kişilere çok dolgun ücretler ödemektedirler. Evde kolye ya da küpe yaparak para kazanmak isteyen kişiler ise, ortaya koydukları modellere göre ay içerisinde binlerce lira kazanabilmektedir.

Erkekler için evde para kazanma yollarına baktığımız zaman, bazı montaj işlemlerini örnek gösterebiliriz. En basitinden, gündelik hayatta kullanılan kalemlerin hazır hale getirilmesini örnek olarak gösterebiliriz. Fabrikalar bu tarz işler için çok yüksek ücretler ile işçi çalıştırmak yerine, evlerde çalışmak isteyen kişilere doğrudan iş imkanı sunmaktadır. Bundan dolayı, etrafınızda bulunan işletmelere giderek, kesinlikle evlerde çalışabileceğiniz işler bulabilirsiniz.

Evde iş olarak piyasada yayınlanan ilanlar, yalnızca bayanlar için yapıldığı düşüncesini ortaya çıkarsa da, durum bu şekilde değildir. Çünkü, evde iş fikirlerine baktığımız zaman, fabrikalarda üretilen ürünlerin paketlenmesi ya da kalem gibi farklı parçalardan oluşan ürünlerin birleştirilmesi ile oluştuğunu görmekteyiz. Bunun gibi çoğaltabileceğimiz bu işlerde, amaçlanan şey, istihdam ve kişilerin gelir seviyelerinin yükseltilmesidir. Bundan dolayı firmalar hiçbir şekilde cinsiyet ya da yaş kriteri sunmayacaktır. Eğer, bu işlerden birisini yapabileceğinizi düşünüyorsanız, hem firmalardan iş alabilir, hem de kendi çabalarınız doğrultusunda evde kendi işinizi kurabilirsiniz. Burada kendi işini kurmak isteyenlerin, tamamen hayal güçlerini zorlamaları gerekmektedir. Çünkü bu işler, aklınıza hiç gelemeyen sektörlerden de gelebilir, günlük yaşantınızdan da.

Sizler için evde iş fikirleri vereceğimiz bu yazımızda, ilk olarak kokulu sabun ve taş ürünlerini söyleyebiliriz. Çok düşük bir maliyetle başlayacağınız bu işte, birkaç liraya alınabilecek kalıplar, silikon ve silikon tabancası ilk etapta yeterli olacaktır. Gereken kokulu taş malzemeleri ile harcınızı hazırladıktan sonra, günlük çok düşük kapasitede üretim yapabileceksiniz. Bu ürünler ile internet üzerinden gerçekleştirilen satışlarda çok yüksek gelirler elde edildiğini görebilirsiniz. Bundan dolayı, ilk etapta belirli bir oranda üretim yapıp, ardından da internet sitelerinden satış yapabilirsiniz. Bu, sizin piyasada ürünlerinizin talep görüp görmemesi konusunda bilgilenmenize, üretmiş olduğunuz kokulu taş ve sabun ürünlerinin de maliyetlerinin çıkarılmasını sağlayacaktır.

Sizler için önerebileceğimiz ikinci ve en çok kazançı fikir ise, makale yazarlığı yapmaktır. Makale kelimesi işin içerisine girdiğinde, profesyonel ve bilimsel bir yazılar hazırlanacağı düşünülse de durum tam zıttındadır. Evde iş fikirlerinden makale yazarlığında, internet sitelerinin pazarlamış oldukları ürünlere yorumlar ya da tanıtım yazıları hazırlayabileceksiniz. Bu doğrultuda düzenli bir çalışma sonucu binlerce lira kazanabileceksiniz.

 

Günümüz ihtiyaçları karşısında yetersiz kalan bireylerin gelirlerine katkı sağlaması amacıyla pek çok ek işe başladığı bir dönemdeyiz. Gerek çalışan bireyler gerek ise ev hanımları ve öğrenciler için birçok part-time olarak ya da tam zamanlı olarak yapacakları işler vardır.

Evde yapılabilecek işlerin artmış olması günümüzde ev hanımlarına çok rahat para kazanma olanakları sağlamışlardır. Evlerinde işlerinden arta kalan zamanlarında bu ek işlerden faydalanıp oldukça güzel paralar kazanan ev hanımlarımız vardır. Bu işlerin en popüler olanı ise evde anket işi yaparak para kazanmaktır.

Firmaların müşteri memnuniyetleri hakkında merak ettikleri ürünlerinden beklentileri hakkında pek çok anketleri vardır. internet adreslerinde ilgili ürünler hakkında müşterilerinin beklentilerini öğrenip bu doğrultuda ürünlerinde değişiklik yapmaya hazır olduklarından çeşitli anketler sisteme yüklemişlerdir. Evinizde bilgisayarınız ve internet bağlantınız var ise siz de bu anketleri doldurarak evinizde bir tıkla para kazanabilirsiniz. Öncelikle firmaların internet adreslerine girip sitelerine üye olmanız gerekmektedir. En önemlisi üye olduğunuz sitenin kullanılırlığına güvenilirliğine araştırma yapmanız gerekmektedir. Birçok üye anket yaparak para kazanmak isterken yaptıkları anketlerin karşılığında site güvenilir olmadığından dolayı paralarını alamamaktadırlar. Öncelikle olarak güvenlik çok önemlidir. Siteye üye olduktan sonra her gün siteye aktif olarak girip anketleri doldurmanız gerekmektedir. Bu sayede evinizden ayrılmadan bilgisayarınızın başında çok rahat bir şekilde para kazanabilirsiniz. Bunun için günde bir iki saatinizi ayırmanız yeterli olacaktır.

EVDE  İŞ YAPARAK NE KADAR KAZANABİLİRSİNİZ?

Evde yapacağınız işlerin karşısında alacağınız tutarlar sizin işi ne kadar süre ile yaptığınıza bağlıdır. Bir iki saat çalışıyorsanız ya da tüm gününüzü verebileceğiniz uygun şartlara sahipseniz bu tutar değişmektedir. Evde anket işi yaparak para kazanmak için gerekli şartları oluşturup işe başladıysanız çalıştığınız saatlere göre bu tutarlar 200 TL ile 700 TL arasında değişecektir. Burada gerekli olan sizin bu işe ne kadar vakit ayırabildiğinizdedir. Öğrenci iseniz derslerinizden ayırdığınız vakitlerle ya da ev hanımı iseniz işlerinizi bitirip konsantre olabileceğiniz vakit aralıklarında çalışıp yeterli tutarda ücretler kazanabilirsiniz. Aynı zamanda çalışan biri iseniz de bu işleri yaparak para kazanmanız mümkündür. Önemli olan sizin bu işlere ayırabileceğiniz vaktinizin olmasıdır.


FACEBOOK YORUM
Yorum

DİĞER Ekonomi Haberleri

ÇOK OKUNAN HABERLER
 • BUGÜN
 • BU HAFTA
 • BU AY
SON YORUMLANANLAR
FOTO GALERİ
FOTO GALERİ
VİDEO GALERİ
 • Osman Zeki Öner
  Osman Zeki Öner
 • Osmanlı
  Osmanlı
 • Kubat Ötme Bülbül
  Kubat Ötme Bülbül
 • Neşet Ertaş Evvelim Sen Oldun
  Neşet Ertaş Evvelim Sen Oldun
 • Aytaç Doğan İç Benim İçin
  Aytaç Doğan İç Benim İçin
 • İsmail Tunçbilek Derdin ne
  İsmail Tunçbilek Derdin ne
VİDEO GALERİ
YUKARI