Bugun...
Bizi izleyin:
  • BIST
   0
   BIST
  • DOLAR
   0
   Dolar
  • EURO
   0
   Euro
  • ALTIN
   0
   AltınFacebook mobil ücretsiz İndir ve Eski Arkadaşlarını Bul ! - 5 Nisan 2017 Çarşamba

Tarih: 05-04-2017 19:33:31 + -


Akıllı telefonlar sayesinde insanlar artık birbirlerine çok daha rahat bir şekilde ulaşabilmektedir. Tabi bu konuda çeşitli uygulamalar insanlara yardımcı olmaktadır. Bu konuda özellikle Facebook pek çok insana yardımcı olan uygulamalar arasında yer almaktadır.


Facebook mobil ücretsiz İndir ve Eski Arkadaşlarını Bul ! - 5 Nisan 2017 Çarşamba

Akıllı telefonlar sayesinde insanlar artık birbirlerine çok daha rahat bir şekilde ulaşabilmektedir. Tabi bu konuda çeşitli uygulamalar insanlara yardımcı olmaktadır. Bu konuda özellikle Facebook pek çok insana yardımcı olan uygulamalar arasında yer almaktadır. Sosyal medya devleri arasında yer alan Facebook, akıllı telefonlara özel hazırlamış olduğu uygulama sayesinde insanlara yardımcı olmaktadır. İnsanlar Facebook hesapları üzerinden hem arkadaşları ile sohbet edebilirken hem de görüşmediği arkadaşlarına rahatlıkla ulaşabilmektedir. Kısacası Facebook insanları bir araya getirme konusunda oldukça etkili olan bir uygulamadır ve her geçen günde kullanıcı sayısı giderek artmaktadır. Bu sebepten dolayı da insanlar Facebook’u oldukça beğenmektedir.

Facebook Nereden ve Nasıl İndirilir?

Facebook indirmek için ilk olarak internete ihtiyacınız vardır. Bu anlamda da 3G ya da Wi-Fi sizlere yardımcı olacak internet kaynakları arasında yer almaktadır. İnternete giriş yaptıktan sonra Android işletim sistemli akıllı telefonlar GooglePlay üzerinden, Iphone marka yani iOS işletim sistemli akıllı telefonlarda AppStore üzerinden Facebook indirebilmektedir. Bunun için yapılması gereken ise gerekli olan uygulamadan “Facebook İndir” diye aratmaktır. Bu arama işlemini yaptıktan sonra zaten karşınıza ücretsiz olarak Facebook indirebileceğiniz linkler çıkacaktır. Bu linkleri kullanarak hemen Facebook indirebilir ve arkadaşlarınız ile sohbet etmeye başlayabilirsiniz. Uygulamanın ücretsiz olması da oldukça güzel bir hizmettir.

Facebook ile Neler Yapılabilir?

Facebook sayesinde ilk olarak insanlar arkadaşlarına, akrabalarına ve tanıdıklarına ulaşabilir. Bunun haricinde beğendiği insanların kişisel fan sayfalarına ya da çeşitli firmaların sosyal medya sayfalarına ulaşabilir. Kısacası insanlar Facebook sayesinde çok daha rahat bir şekilde birbirleri ile iletişim sağlayabilir. Bunların yanı sıra insanlar Facebook’ta resim ve video paylaşabilir. Aynı şekilde arkadaşlarının ya da beğendiği sayfaların, katıldığı grupların ve buna benzer yerlerin fotoğraflarına ve videolarına göz atabilir. Kısacası internet üzerinden çok daha rahat bir şekilde insanlar iletişim kurabilir. Bu durum düşünüldüğünde günümüzde Facebook zorunlu olan bir sosyal medya aracıdır ve her gün bakılması gerekilmektedir. Çünkü gündemdeki gelişmeler bile artık Facebook üzerinden yayınlanmaktadır.

Facebook ile Fotoğraflarınızı Paylaşın

Günümüzde paylaşım siteleri arasında giderek popülaritesi artan Facebook özellikle fotoğraf paylaşma konusunda oldukça etkilidir. İnsanlar çektikleri fotoğrafları anından Facebook’tan paylaşarak arkadaşlarına ne yaptığını haber verebilir. Örneğin uzun süredir görmediğiniz bir arkadaşınızın ailesi ile çekindiği fotoğraf sayesinde onun hakkında az çok bilgi edinebilirsiniz. Ya da paylaştığı sevimli bir hayvan resmi ile içiniz ısınabilir. Tüm bunlar Facebook’un kullanıcılarına sunduğu hizmetler arasında yer almaktadır. Bunun yanı sıra Facebook Messenger sayesinde de insanlar birbirlerine anlık olarak mesaj gönderebilir. Sadece mesaj değil, dosya, video ya da resimde gönderebilir. Kısacası birçok uygulamanın verdiği hizmeti Facebook tek başına verebilmektedir ve bu yüzden de çok daha fazla sevilmektedir.

Facebook Kullanıcısı Giderek Artıyor

Bu kadar çok faydası olan Facebook, verdiği hizmetler göz önünde bulundurulduğunda insanların oldukça beğenisini kazanıyor. Öyle ki her geçen gün kullanıcı sayısı giderek artıyor. Günümüzde milyonlara varan kullanıcı sayısı sayesinde Facebook alt yapısını da her geçen gün sağlamlaştırıyor ve çok daha kaliteli hizmet veriyor.


FACEBOOK YORUM
Yorum

DİĞER Bilim-Teknoloji Haberleri

ÇOK OKUNAN HABERLER
 • BUGÜN
 • BU HAFTA
 • BU AY
SON YORUMLANANLAR
FOTO GALERİ
FOTO GALERİ
VİDEO GALERİ
 • Osman Zeki Öner
  Osman Zeki Öner
 • Osmanlı
  Osmanlı
 • Kubat Ötme Bülbül
  Kubat Ötme Bülbül
 • Neşet Ertaş Evvelim Sen Oldun
  Neşet Ertaş Evvelim Sen Oldun
 • Aytaç Doğan İç Benim İçin
  Aytaç Doğan İç Benim İçin
 • İsmail Tunçbilek Derdin ne
  İsmail Tunçbilek Derdin ne
VİDEO GALERİ
YUKARI