Bugun...
Bizi izleyin:
  • BIST
   0
   BIST
  • DOLAR
   0
   Dolar
  • EURO
   0
   Euro
  • ALTIN
   0
   Altınİnstagram da Kalıcı Takipçi Sayısı İçin // Haberler Detayı

Tarih: 17-02-2017 18:09:59 + -


Sosyal ağlar şu sıralar hemen herkesin ilgi duyduğu bir durumdur. Bunlardan özellikle ınstagram şu sıralar popülerliği oldukça yüksek olan sosyal ağlardandır. Sosyal ağlarda takipçi kazanmak pek çok insanın uğraştığı ancak başarılı olamadığı durumlardan biridir. Aynı şey instagram da geçerlidir. İnstagram takipçi kazanmak demek pek çok kullanıcı açısından hiç kolay değildir. Pek çok kullanıcı takipçi sayısının artması için alakasız paylaşımlar yapar ancak yine başarılı olamaz. İnstagram da hashtag kullanımı çok önemlidir. Paylaşım ile ilgili hashtag kullanımı önemlidir ancak fazla kullanım herhangi bir şekilde dikkat çekmez. Örneğin bir kadın resmi paylaşıldı, bir kadınla ilgili hashtag’ler kullanılırsa bu tarz içerikleri takip eden kullanıcılar da takip etmeye başlarlar. İnstagram beğeni hilesi satın alabilir ve sosyal medyada ürün veya hizmetlerinizi birçok alıcıya ulaştırabilirsiniz.


İnstagram da Kalıcı Takipçi Sayısı İçin // Haberler Detayı

Sosyal ağlar şu sıralar hemen herkesin ilgi duyduğu bir durumdur. Bunlardan özellikle ınstagram şu sıralar popülerliği oldukça yüksek olan sosyal ağlardandır. Sosyal ağlarda takipçi kazanmak pek çok insanın uğraştığı ancak başarılı olamadığı durumlardan biridir. Aynı şey instagram da geçerlidir. İnstagram takipçi kazanmak demek pek çok kullanıcı açısından hiç kolay değildir. Pek çok kullanıcı takipçi sayısının artması için alakasız paylaşımlar yapar ancak yine başarılı olamaz. İnstagram da hashtag kullanımı çok önemlidir. Paylaşım ile ilgili hashtag kullanımı önemlidir ancak fazla kullanım herhangi bir şekilde dikkat çekmez. Örneğin bir kadın resmi paylaşıldı, bir kadınla ilgili hashtag’ler kullanılırsa bu tarz içerikleri takip eden kullanıcılar da takip etmeye başlarlar. İnstagram beğeni hilesi satın alabilir ve sosyal medyada ürün veya hizmetlerinizi birçok alıcıya ulaştırabilirsiniz.  

Hashtag kullanımı ile alakalı paylaşımlar yapılması çok önemlidir. Düzenli paylaşımlar yapılmalıdır mesela gün içerisinde bir zaman dilimi oluşturulmalıdır ki takipçiler bu zaman dilimi içerisinde bir paylaşımınız olacağını belirleyebilsin. Etkileyici filtreler kullanılmalıdır mesela fotoğraf düzenleme uygulamaları her zaman dikkat çekicidir.

Takipçi sayısına arttırmak adına İnstagram takipçi hilelerinden birine tıklamak yeterlidir. Bundan sonrasını sistem kendi kendine halleder. Eğer tek seferlik bir artış talebi söz konusu ise uygulama bir kez kullanıldıktan sonra çıkış yapılır. Eğer devamlı kullanılmak isteniyorsa çıkış yapılmaz böylelikle her gün takipçi kazanılır. Yani günlük mesela 50 tane hileli takipçiden bahsedilmektedir. Takipçi sayısındaki hızlı artış her geçen gün artmaya devam edecektir. Paylaşılan video ve fotoğraflar devamlı beğeni alır. Hatta hatta fenomen olunur.

İnstagram takipçi hilesi için yine kullanıcı adı ve şifre giriş yaparak uygulamaya izin ver demek yeterli olacaktır. Sadece tüm bu hilelerin çalışması için hesapların gizli olmaması şartı vardır. Bu hileler ister tek günlük ister devamlı kullanımlık şeklinde devam eder. Böylelikle günlük olarak takipçi sayısı artar. İnstagram takipçi sayısının artması için hesabın gizli hesap olmaması yeterlidir. Hesap açık olduğu takdirde bu tip hilelerle takipçi sayısı belli bir sayıya ulaştığında, hesabın popüler olmaması için artık hiçbir engel yoktur. Hatta sayfadan reklam alınıp para bile kazanılması yakındır. Takipçi ya da beğeni hileleri yapmakla hesabın başkalarının eline geçmesi hali düşünceleri doğabilir. Böyle bir sıkıntı söz konusu değildir. Size özel paketlerimiz ile profesyonel hizmet verilerek yararlanmanız sağlanmaktadır.


Etiketler :

FACEBOOK YORUM
Yorum

DİĞER Bilim-Teknoloji Haberleri

ÇOK OKUNAN HABERLER
 • BUGÜN
 • BU HAFTA
 • BU AY
SON YORUMLANANLAR
FOTO GALERİ
FOTO GALERİ
VİDEO GALERİ
 • Osman Zeki Öner
  Osman Zeki Öner
 • Osmanlı
  Osmanlı
 • Kubat Ötme Bülbül
  Kubat Ötme Bülbül
 • Neşet Ertaş Evvelim Sen Oldun
  Neşet Ertaş Evvelim Sen Oldun
 • Aytaç Doğan İç Benim İçin
  Aytaç Doğan İç Benim İçin
 • İsmail Tunçbilek Derdin ne
  İsmail Tunçbilek Derdin ne
VİDEO GALERİ
YUKARI