Bugun...
Bizi izleyin:
  • BIST
   0
   BIST
  • DOLAR
   0
   Dolar
  • EURO
   0
   Euro
  • ALTIN
   0
   Altın



İnstagram’da Popüler Olmanın Kolay Hali // Haberler Detayı

Tarih: 17-02-2017 17:59:20 Güncelleme: 17-02-2017 18:11:20 + -


İnstagram 2010 yılında kurulan bir sosyal medya platformudur. Facebook ya da Twitter kadar ses getiremese de aktif olarak 70 milyon kullanıcısı bulunmaktadır. Toplam kullanıcı sayısı ise 300 milyon kişiden oluşmaktadır. Yani hesapları olduğu halde çok fazla kullanmayı tercih etmeyen kesim oldukça fazladır. İnstagram kullanıcılarının çoğu erkek kesimden oluşmaktadır. Bunun nedenini kesin olarak açıklamak zordur. Fakat mantık açısından yaklaşıldığında İnstagram, bir topluluk içinden fenomen olmak isteyen kişilerin üzerine kurulmuştur. Açılan hesaplarda çok sayıda fotoğraf ve video karesi olan profiller popülerlik yolunda ilerleyen hesaplardır. Bu hesapların en büyük özelliği fenomen olmak için takipçi sayılarının artırılabilmesi yönündedir. İnstagram takipçi sayılarını artırmak için sizlere hizmet vermekte olan çok fazla kişi de bulunmaktadır.


İnstagram’da Popüler Olmanın Kolay Hali // Haberler Detayı

İnstagram 2010 yılında kurulan bir sosyal medya platformudur. Facebook ya da Twitter kadar ses getiremese de aktif olarak 70 milyon kullanıcısı bulunmaktadır. Toplam kullanıcı sayısı ise 300 milyon kişiden oluşmaktadır. Yani hesapları olduğu halde çok fazla kullanmayı tercih etmeyen kesim oldukça fazladır. İnstagram kullanıcılarının çoğu erkek kesimden oluşmaktadır. Bunun nedenini kesin olarak açıklamak zordur. Fakat mantık açısından yaklaşıldığında İnstagram, bir topluluk içinden fenomen olmak isteyen kişilerin üzerine kurulmuştur. Açılan hesaplarda çok sayıda fotoğraf ve video karesi olan profiller popülerlik yolunda ilerleyen hesaplardır. Bu hesapların  en büyük özelliği fenomen olmak için takipçi sayılarının artırılabilmesi yönündedir. İnstagram takipçi sayılarını artırmak için sizlere hizmet vermekte olan çok fazla kişi de bulunmaktadır.

Nasıl Takipçi Artırılır?

İnstagram takipçi hilesi, kişinin hesabına kişi transfer etmesi yöntemiyle aynıdır. İnstagram ya da Google üzerinden bu konu için profesyonel kişiler bularak yardım isteyebilirsiniz. Bu kişiler işinin ehli olan ve profesyonelce yardım sağlayabilen kişilerdir. Bu konu için en çok İnstagram hesapları üzerinde bu iş için uygun kişiler bulabilirsiniz. Çoğu kişi bu hile ile takipçi sayısını artırmakta ve sizden ücret talep etmemektedir. Bu da bu iş için oldukça yoğun bir taleple karşılaşılması demektir. Takipçi sayısını artırmak kolay bir mesele değildir. Özellikle bilgisayar kullanımı konusunda iyi bir derecede olmanız gerekmektedir. Ancak takipçi sayısını artırmak için hile yapan kişiler, bu konuda uzmanlaşmış bir haldedirler.

Neden Beğeni Sayısı Artırılır?

İnstagram ortamında ya da diğer sosyal medya hesaplarında paylaşılan gönderilerin beğeni sayısı oldukça önemsenmektedir. Bu nedenle İnstagram beğeni hilesi en çok hile yapılan konulardan bir tanesi olmaktadır. Hatta daha fazla beğeni almak için herkese açık bir şekilde hesaplarını gizlemeden kullanan çok fazla aktif kullanıcı bulunmaktadır. Sosyal medya ortamında beğeni sayısını artırmak demek, kişinin diğer kişilerin içinden sıyrılması demektir. Bu şekilde İnstagram ortamında tanınmış birçok insan bulunmaktadır. Bu nedenle bu ortamda beğenilerin fazla olması kullanıcı açısından çok önemli bir konudur ve bunun için beğeni sayısını arttırmak için çaba gösterirler.






Etiketler :

FACEBOOK YORUM
Yorum

DİĞER Bilim-Teknoloji Haberleri

ÇOK OKUNAN HABERLER
 • BUGÜN
 • BU HAFTA
 • BU AY
SON YORUMLANANLAR
FOTO GALERİ
FOTO GALERİ
VİDEO GALERİ
 • Osman Zeki Öner
  Osman Zeki Öner
 • Osmanlı
  Osmanlı
 • Kubat Ötme Bülbül
  Kubat Ötme Bülbül
 • Neşet Ertaş Evvelim Sen Oldun
  Neşet Ertaş Evvelim Sen Oldun
 • Aytaç Doğan İç Benim İçin
  Aytaç Doğan İç Benim İçin
 • İsmail Tunçbilek Derdin ne
  İsmail Tunçbilek Derdin ne
VİDEO GALERİ
YUKARI