Bugun...
Bizi izleyin:
  • BIST
   0
   BIST
  • DOLAR
   0
   Dolar
  • EURO
   0
   Euro
  • ALTIN
   0
   AltınKredi Kartıyla Turkcell Fatura Öde

Tarih: 12-01-2017 21:21:10 + -


Kredi kartı ile Turkcell fatura ödeme işlemi için 4 adet seçenek bulunmaktadır. İlk olarak, şubelere başvurarak nakit ödemenin yanı sıra kredi kartı ile ödeme seçeneğinden de yararlanabilirsiniz.


Kredi Kartıyla Turkcell Fatura Öde

Müşterilerine birçok hizmet sağlayan ve fiyat konusunda belli politikaları olan Turkcell, ülkemizde en çok kullanılan operatör firmasıdır. Firma kapsamında cihaz satışı, paket ve kampanyalar, mobil uygulamalar, birtakım kullanıcı yararına oluşturulmuş kulüpler ve müşterilerin hediye kazanmasına olanak veren sarı kutu sistemi gibi birçok fırsata yer verilmektedir. Bu ürün veya hizmetlerin bir ya da birkaç tanesini kullanan tüm müşteriler ay sonunda belirli tarihlerde hizmet karşılık bedeli olarak belli ücretler ödemek durumundadır. Bu ücretleri ödemek için Turkcell altyapısının sahip olduğu bazı metotlar mevcuttur. Şubeye nakit ödeme, cepten mobil ödeme, e-ödeme ya da kredi kartı ile fatura ödeme gibi seçenekler bulunmaktadır.

Turkcell'de Fatura Ödeme
Denildiği üzere birçok hizmet ve ürün sağlayan Turkcell, aynı şekilde ödeme konusunda da çeşitliliğe sahiptir ve kullanıcılarının yararına seçenekler sunmaktadır. Müşteri hizmetleri vesilesiyle ödeme yapma akla gelen ilk yöntemlerden biridir. Turkcell müşteri hizmetlerini arayarak hem otomatik ödeme talimatı verebilir hem Turkcell hesabınızdaki parayı kullanarak ödeme yapabilir hem de kredi kartınızı kullanarak güvenli bir fatura yatırma işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Diğer bir metot ise, e-ödeme dediğimiz internet üzerinden gerçekleştirilen ödemedir. Bunun için kredi kartınızın olması gerekmektedir.  Master veya Visa özellikli herhangi bir kredi kartı ile Turkcell'in sitesine girerek numaranıza ait borcu ödeyebilirsiniz. Aynı şekilde başka bir numaranın ya da size ait farklı bir numaranın faturasını da ödeyebilirsiniz. Bunun için sadece Turkcell'in web sitesini değil aynı zamanda bahsettiğimiz mobil uygulamalarından birini de kullanabilirsiniz.  Klasik bir ödeme yöntemi de müşterilerin Turkcell ya da yetkili Turkcell bayilerine giderek elden nakit olarak gerçekleştirdiği ödemelerdir. Son olarak bir yöntem de fatura bilgilendirmesi alabileceğiniz gibi ödeme de yapabileceğiniz SMS hatlarıdır. Numaranıza ya da TC kimlik bilgilerinize göre sisteme kaydolmuş fatura bilgileriniz yine aynı şekilde kaydolmuş ödeme bilgilerinizle sizin talimatınız sonucu ödenebilmektedir.

Kredi Kartı ile Fatura Ödemesi
Kredi kartı ile Turkcell fatura ödeme işlemi için 4 adet seçenek bulunmaktadır. İlk olarak, şubelere başvurarak nakit ödemenin yanı sıra kredi kartı ile ödeme seçeneğinden de yararlanabilirsiniz.  Daha sonrasında için ise Turkcell'in internet sitesinden faydalanabilirsiniz. Cep telefonunuz ya da TC kimlik numaranız ile hesabınıza giriş yaptıktan sonra faturalarım sekmesinden borç ödeme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.  Bunların haricinde bilindiği üzere Turkcell'in akıllı telefonlar için uygulamaya soktuğu ve birçok kullanıcı tarafından tercih edilen ücretsiz uygulamalardan da kredi kartı ile ödeme yapılabilmektedir. Uygulamalardan ve internet sitesinden aynı şekilde kredi kartı ile otomatik ödeme talimatı da verilmektedir. Harici olarak, SMS sistemi ile de bilgilendirme mesajları alabilir ve faturalarınızı ödeyebilirsiniz.


FACEBOOK YORUM
Yorum

DİĞER Güncel Haberleri

ÇOK OKUNAN HABERLER
 • BUGÜN
 • BU HAFTA
 • BU AY
SON YORUMLANANLAR
FOTO GALERİ
FOTO GALERİ
VİDEO GALERİ
 • Osman Zeki Öner
  Osman Zeki Öner
 • Osmanlı
  Osmanlı
 • Kubat Ötme Bülbül
  Kubat Ötme Bülbül
 • Neşet Ertaş Evvelim Sen Oldun
  Neşet Ertaş Evvelim Sen Oldun
 • Aytaç Doğan İç Benim İçin
  Aytaç Doğan İç Benim İçin
 • İsmail Tunçbilek Derdin ne
  İsmail Tunçbilek Derdin ne
VİDEO GALERİ
YUKARI