Bugun...
Bizi izleyin:
  • BIST
   0
   BIST
  • DOLAR
   0
   Dolar
  • EURO
   0
   Euro
  • ALTIN
   0
   AltınPKKlıların sosyal medya yalanlarını ortaya çıkarın! Twitter ve Facebook trolleri iş başında! - 5 Nisan 2017 Çarşamba

Tarih: 05-04-2017 19:41:21 Güncelleme: 05-04-2017 19:45:21 + -


Sosyal medya siteleri Twitter ve Facebook'ta hain terör örgütü PKK yandaşları aynen mensup oldukları kanlı örgüt gibi kahpelik ve bölücük yapmaya devam ediyor. İnternetten buldukları eski fotoğrafları halkı etnik ve inanç yönündne kışkırtacak şekilde yeniden düzenleyip sosyal medyaya servis ediyorlar. Hazır bekleyen terollerde bu fotoğrafları yayıyor. Bu şekilde bir algı operasyonu yürüten kalleş PKK ve yandaşlarının yatacak yeri yok, bu vatan haini, dış güçlerin kuklarını toprak bile kabul etme


 PKKlıların sosyal medya yalanlarını ortaya çıkarın! Twitter ve Facebook trolleri iş başında! - 5 Nisan 2017 Çarşamba

 Sosyal medya siteleri Twitter ve Facebook'ta hain terör örgütü PKK yandaşları aynen mensup oldukları kanlı örgüt gibi kahpelik ve bölücük yapmaya devam ediyor. İnternetten buldukları eski fotoğrafları halkı etnik ve inanç yönündne kışkırtacak şekilde yeniden düzenleyip sosyal medyaya servis ediyorlar. Hazır bekleyen terollerde bu fotoğrafları yayıyor. Bu şekilde bir algı operasyonu yürüten kalleş PKK ve yandaşlarının yatacak yeri yok, bu vatan haini, dış güçlerin kuklarını toprak bile kabul etmez..

 

Çözüm sürecini bitiren PKK, başta Cizre olmak üzere seçtiği bölgelerde halk ayaklanması çıkarmaya çalışarak, silahlı mücadeleyi şehirlere taşımanın peşinde.

 

 

SİLAHIN YANINDA, MEDYA PROPAGANDASI DA YAPIYORLAR

 

Cizre'de 6 gündür özel harekat polislerinin sürdürdüğü operasyonlar kapsamında sokağa çıkma yasağı var. Kenti silahla yönetmeye çalışan PKK, özel harekat polisleriyle çatışıyor. Bir yandan da ürettiği terörürün propaganda ayağını, medyada çalışan bazı kişiler üzerinden yürütmeye çalışıyor.

 

GEZİ'DEKİ KİRLİ YALANLARIN AYNISI

 

Bir dönem Gezi olaylarında da görülen ve yalan yanlış bilgilerle sosyal medya üzerinden propaganda yapanlar bugün PKK için devrede. Terör örgütünün "Cizre'de halk katliama uğruyor" yalanına paralel olarak, başka bir yerde başka  bir zaman çekilmiş fotoğraflar üzerinden kirli bir yalan makinesi işletiliyor.

 

Bunlardan biri de dün akşam Twitter üzerinden servis edildi. Erdoğan'ın, Başbakan olduğu yıllarda Van mitingi için minarelere çıkan keskin nişancıların fotoğrafları, "Cizre'de keskin nişancılar halka ateş açıyor" yalanları için yeniden servis edildi.

 

 

YALANA ALET OLMAYIN, FOTOĞRAFIN ORJİNALİNİ KENDİNİZ BULUN

PKK'nın bu yalanlarına alet olmamanın bir yolu var. Sosyal medyayı kullanırken, önünüze düşen bir fotoğrafı images.google.com'da aratın. Söz konusu fotoğrafın nerede ve ne zaman çekildiği anında karşınıza geliyor. 
Etiketler :

FACEBOOK YORUM
Yorum

DİĞER Güncel Haberleri

ÇOK OKUNAN HABERLER
 • BUGÜN
 • BU HAFTA
 • BU AY
SON YORUMLANANLAR
FOTO GALERİ
FOTO GALERİ
VİDEO GALERİ
 • Osman Zeki Öner
  Osman Zeki Öner
 • Osmanlı
  Osmanlı
 • Kubat Ötme Bülbül
  Kubat Ötme Bülbül
 • Neşet Ertaş Evvelim Sen Oldun
  Neşet Ertaş Evvelim Sen Oldun
 • Aytaç Doğan İç Benim İçin
  Aytaç Doğan İç Benim İçin
 • İsmail Tunçbilek Derdin ne
  İsmail Tunçbilek Derdin ne
VİDEO GALERİ
YUKARI