Bugun...
Bizi izleyin:
  • BIST
   0
   BIST
  • DOLAR
   0
   Dolar
  • EURO
   0
   Euro
  • ALTIN
   0
   Altın

Künye

http://www.haberlerdetayi.com/images/upload/logo1.png
İMTİYAZ SAHİBİ / Grantee

Haberler Detayı Medya ve İnternet Hizmetleri  Adına

 Murat Demir

admin@haberlerdetayi.com

Genel Yayın Yönetmeni / Editor in Chief

Mehmet Tekin
mehmet@haberlerdetayi.com

Haber Müdürü / News Direk

Ahmet Demir
ahmet@haberlerdetayi.com

Editörler/ Editors

Kadir Kurtay

Saliha Gülen

Kemal DURSUN
habermerkezi@haberlerdetayi.com

Suzan KÖSE

Gece Editörü / Night Shift Editor 


Bahadır Yilmaz
bahadiryilmaz@haberlerdetayi.comTanıtım yazısı ve Reklam Sorumlusu/ Advertise
Şikayetleriniz ve iletişim mail adresimiz admin@haberlerdetayi.com

Vergi Numarası  / Tax Number

329 045 87 31 - Gazi Osman Paşa Vergi Dairesi - İstanbul

Yer Sağlayıcı

Sadece Hosting - www.sadecehosting,com

Marka Danışmanı

İsim Tescil İnternet Tek. A.Ş. Adına
Yakup Gübül

Hukuk Danışmanı / Jurisconsult


 

Cemal Mert


Mali Müşavir /    

Financial Advisor

Cemal Mert


Yönetim Yeri / Place Of Management

Mail : admin@haberlerdetayi.com


Yazılım / Destek
Tebilişim
 

Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Biz http://www.haberlerdetayi.com olarak harici linklerin sorumluluğunu almaz.

"haberlerdetayi.com" ismi ve logosu Türk Patent Enstitüsü'ne HD Medya Ltd. Şti. tarafından yapılan başvuru ile HD Medya adına koruma altına alınmıştır.

Haberlerdetayi.com Haber Sitemiz Basın Meslek İlkeleri’ne uymaya söz vermiştir ve bütün hakları saklıdır.

 Haber sayfamız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayını ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir.

 Haberlerdetayi.com da yayınlanan diğer haberler ve makaleler ise kaynak gösterilmek ve Haberlerdetayi.com’un ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir. Haberlerdetayi.com.com’da yayınlanan yazılar ve yorumlardan yazarları sorumludur.

Misyonumuz

 Haberlerdetayi.com  olarak temel hedefimiz,  internet ağının ileri seviyede geliştiği teknoloji çağında,  bireylere gündemi oluşturan en güncel haberleri doğru ve güvenilir bir şekilde sunmaktır. Sitemiz hem ulusal hem de uluslararası kapsamda; gündem, siyaset, sağlık, eğitim, spor,ekonomi, televizyon, sosyal medya vb. bir çok alanda güncel bütün haberleri doğrudan ve güvenilir bir şekilde kullanıcılara ulaştırmayı kendisine misyon edinmiştir. Edinilen bu misyon, gerek birey gerekse toplum yararına bilgiler sunmayı da ilk amaçları arasına yerleştirmiştir. 

Vizyonumuz

 Sitemiz, tüm alanlarda doğru ve kaliteli haberleri; yeniliklere açık, akılcı, ilkeli, bilimselliği ön planda tutan ve sorumluluk sahibi yaklaşımıyla, kullanıcılar tarafından aranılan ve güvenilen, lider bir haber sitesi olmayı hedeflemektedir.  Bu hedefler doğrultusunda, sistematik çalışmaları ve ekibiyle, “kaliteli haber sitesi” olarak isminden söz ettirmeyi amaçlamaktadır. 

Privacy Policy

 

 We will keep your information confidential except where disclosure is required or permitted by law (for example to government bodies and law enforcement agencies). Generally, we will only use your information within the www.haberlerdetayi.com. However, sometimes the www.haberlerdetayi.com uses third parties to process your information. www.haberlerdetayi.com requires these third parties to comply strictly with its instructions and the www.haberlerdetayi.com requires that they do not use your personal information for their own business purposes, unless you have explicitly consented to the use of your personal information in this way. When you interact with the www.haberlerdetayi.com we sometimes receive personal information about you. For example, if you write to us or sign up to a newsletter, you might tell us who you are, how we can contact you and what you think of the www.haberlerdetayi.com and its services. When you use www.haberlerdetayi.com online services, we use cookies and collect IP addresses. You can find out more about this in the www.haberlerdetayi.com cookies section of our full Privacy Policy.ÇOK OKUNAN HABERLER
 • BUGÜN
 • BU HAFTA
 • BU AY
SON YORUMLANANLAR
FOTO GALERİ
FOTO GALERİ
VİDEO GALERİ
 • Osman Zeki Öner
  Osman Zeki Öner
 • Osmanlı
  Osmanlı
 • Kubat Ötme Bülbül
  Kubat Ötme Bülbül
 • Neşet Ertaş Evvelim Sen Oldun
  Neşet Ertaş Evvelim Sen Oldun
 • Aytaç Doğan İç Benim İçin
  Aytaç Doğan İç Benim İçin
 • İsmail Tunçbilek Derdin ne
  İsmail Tunçbilek Derdin ne
VİDEO GALERİ
YUKARI