Bugun...
Bizi izleyin:
  • BIST
   0
   BIST
  • DOLAR
   0
   Dolar
  • EURO
   0
   Euro
  • ALTIN
   0
   AltınYerli İnstagram Beğeni Arttırmanın Önemi // Haberler Detayı

Tarih: 17-02-2017 18:08:45 + -


İnstagram gençlerin yoğun olarak son yıllarda kullandığı geniş bir paylaşım ağına sahip sosyal medya hesaplarından biri olmaktadır. Arkadaşların birbiri ile takipleşerek paylaşımlarını beğendiği ve diğer tanıtım, satış, sipariş, bilgilendirme sitelerinin de bulunduğu geniş bağlamda bir medya sitesi olarak gençlerin yoğunluğunu ve eğlence amacını giderdiği bir hesap olarak kullanılmaktadır. Son yıllarda oldukça fazla kişinin kullanmaya başladığı instagram hesabında arkadaşlar arasında oluşan bir beğeni rekabeti oluşmuş ve hileli yollar ile beğeni savaşı tabirinde bir durum ortaya çıkmıştır. Öğrencilerin ünlülerin, çalışan genç tayfanın her yaştan insanın kullandığı ve beğeni için İnstagram beğeni hilesi yaptığı bir sosyal medya olarak arkadaşlar arasında rekabet sitesi olarak kullanılmaya başlamıştır.


Yerli İnstagram Beğeni Arttırmanın Önemi // Haberler Detayı

İnstagram  gençlerin yoğun olarak son yıllarda kullandığı  geniş bir paylaşım ağına sahip sosyal medya hesaplarından biri olmaktadır. Arkadaşların birbiri ile takipleşerek paylaşımlarını beğendiği ve diğer tanıtım, satış, sipariş, bilgilendirme sitelerinin de bulunduğu geniş bağlamda bir medya sitesi olarak gençlerin yoğunluğunu ve eğlence amacını giderdiği bir hesap olarak kullanılmaktadır.  Son yıllarda oldukça fazla kişinin kullanmaya başladığı instagram hesabında arkadaşlar arasında oluşan bir beğeni rekabeti oluşmuş ve hileli yollar ile beğeni savaşı tabirinde bir durum ortaya çıkmıştır.  Öğrencilerin ünlülerin, çalışan genç tayfanın her yaştan insanın kullandığı ve beğeni için İnstagram beğeni hilesi yaptığı bir sosyal medya olarak arkadaşlar arasında rekabet sitesi olarak kullanılmaya başlamıştır.

İnstagramda takipçi sayısı ne kadar çok olur ise beğeni sayısı da bir o kadar fazla olmaktadır. instagram kullanan herkes hemen hemen birçok takipçi edinmektedir. Ancak bir süre sonra bu takipçi sayısı kişiye yetmemeye başlamaktadır. Takipçi sayısı çok olan tanıdıkları ile birlikte kişi kendi hesabına da İnstagram takipçi hilesi uygulaması indirerek takipçi sayısını daha hızlı çoğaltmaktadır. Çeşitli şekillerde yapılabilen bu hile kişilerin takipçi sayılarını çoğaltarak beğeni sayısını da arttırmaktadır.  Takipçi ve beğeni sayısı artan kullanıcılar daha fazla paylaşım yaparak sosyal medyada oldukça aktif bir süre geçirerek arkadaşları ile paylaşımlarını arttırmaktadırlar. Oldukça geniş bağlantılara sahip bu hesapta kişi eğlencesine göre her türlü konuyu seçebilmekte ve bu bağlamda beğeni yaparak da paylaşım yoluna gidebilmektedir.

Takip etmek ve takip edilmek arasında yapılan beğeniler paylaşımlar arkadaşlar arasında görülerek yer, durum, his bildirimi yapan bizzat kendi video ve seslerini paylaşan gençler oldukça eğlenceli bir sosyal medya kullanımına sahip olmaktadır. her gün hemen hemen 5 saatleri instagramda geçen gençler yoğun olarak online şekilde sosyal medya hesaplarını kullanmaktadırlar. Ayrıca mesajlaşma bölümü ile de arkadaşlar ile mesajlaşma paylaşımlarda yorum yapma gibi sohbet ortamı da bulunan hesap gençlerin neredeyse büyük oranda eğlence aracı olmaktadır. İnstagram takipçi oranı genişleyen gençlerin beğenileri de oldukça fazla oranda artarak belirli ve tatlı bir rekabet oluşarak arkadaşlar arasında hesap yarışı başlamış olmaktadır.  Başarı oranını ikiye katlamak isterseniz sitemizden size özel paketleri inceleyebilir ve ekonomik fiyata satın alabilirsiniz.  


Etiketler :

FACEBOOK YORUM
Yorum

DİĞER Bilim-Teknoloji Haberleri

ÇOK OKUNAN HABERLER
 • BUGÜN
 • BU HAFTA
 • BU AY
SON YORUMLANANLAR
FOTO GALERİ
FOTO GALERİ
VİDEO GALERİ
 • Osman Zeki Öner
  Osman Zeki Öner
 • Osmanlı
  Osmanlı
 • Kubat Ötme Bülbül
  Kubat Ötme Bülbül
 • Neşet Ertaş Evvelim Sen Oldun
  Neşet Ertaş Evvelim Sen Oldun
 • Aytaç Doğan İç Benim İçin
  Aytaç Doğan İç Benim İçin
 • İsmail Tunçbilek Derdin ne
  İsmail Tunçbilek Derdin ne
VİDEO GALERİ
YUKARI