Nazım Sangare

30 Mayıs 1994 Almanya Köln’de dünyaya gelen Nazım Sangare, Türk milli takımında sağ bek pozisyonunda oynamaktadır. Futbol kariyerine Viktoria Thorr’da başlayarak amatör lig takımı Bedburger BV’de devam etti.

Futbolda ilk profesyonel sözleşmesini 2008 yılında Alemannia Aachen’de yaptı. 18 yaşında Borussia Monchengladbach’da 19 yaş altı takımına transfer edildi. Burada 1 sene forma giydikten sonra Aachen’a geri dönerek, ilk defa profesyonel maç deneyimini yaşadı.

Aachen’dan ayrıldıktan sonra Fortuna Düsseldorf’a geçen ve oradan da Osnabrück’e transfer olan genç futbolcu, Almanya alt liglerinde top koşturdu. 2017 yılında Antalyaspor’a 250bin Euro karşılığında transferi gerçekleşti. Antalyaspor formasıyla 2018-2019 sezonunu geçirdikten sonra Türkiye A Milli Takımı’na çağırıldı ve 25 yaşında milli futbolcu olma onurunu yaşadı.

Nazlı Deniz Kuruoğlu

1960 İstanbul doğumlu olan Nazlı Deniz Kuruoğlu, İstanbul Mim ar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Klasik Bale Bölümü mezunudur. 12 Haziran 1982 Mis Europe yarışmasında birinci olan Nazlı Deniz Kuruoğlu, geçirdiği menisküs ameliyatı sonrasında dans kariyerini bitirdi.

Haber365 sitesinde yer alan bilgilere göre; bale kariyerini bitirmeden önce Devlet Operası’nda balerin olarak görev almış ve mezun olduğu üniversitede hareket bilimleri konusunda öğretim üyeliği yaptı.

Bir kozmetik şirketine ortak olan Kuruoğlu, resim, binicilik, motocross, offroad gibi sporlarla yakından ilgilendi. 1981 Miss Turkey Güzellik Yarışmasında birinci olamamış ama dereceye girerek Türkiye’yi Miss Europa Güzellik Yarışması’nda temsil etmiştir. 1982 yılında düzenlenen güzellik yarışmasıyla birlikte Türkiye’de Avrupa Güzeli unvanını taşıyan üçüncü kişi olarak tarihe geçti.

Nazlı Kayı

Acun Ilıcalı’nın eski eşi Şeyma Subaşı’nın yakın arkadaşı olan Nazlı Kayı, Hacı Sabancı ile aşk yaşayarak, magazin gündemine geldi. Bursalı bir ailenin kızı olan Nazlı Kayı 1992 doğumlu. İlkokulu ve ortaokulu Bursa’da okuyan Nazlı Kayı, Koç Lisesi’ni kazanmasıyla birlikte İstanbul’a yerleşti.

University of Westminster’de hukuk bölümünden mezun olan Nazlı Kayı, hukukla ilgili hiçbir alanda çalışmamış ve ilgisini sanata vermiştir. İstanbul Modern’de satan tarihiyle ilgili dersler alan Kayı, Hacı Sabancı’nın da sanata olan ilgisinden dolayı aralarında bir yakınlaşma olmuş.

Doğal güzelliği, kendine has fiziğiyle de dikkatleri çeken Nazlı Kayı, iş planları arasında hukuk olmayacağı görülüyor. Tüm zamanını açmayı düşündüğü sanat galerisi ve sanat eğitimlerine harcayan Nazlı Kayı hakkında daha detaylı bilgi için https://www.haber365.com.tr/videolari/nazli-kayi linkine giriş yapmanız yeterli olacaktır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here